Egy kellemetlen meglepetést is tartogathat az iPhone 8
Nagyon várja már a világ az Apple jubileumi iPhone-jának bemutatkozását. A készüléknek azonban lehet egy olyan jellemzője is, amelynek nagyon nem fognak örülni a felhasználók.
Nagyon várja már a világ az Apple jubileumi iPhone-jának bemutatkozását. A készüléknek azonban lehet egy olyan jellemzője is, amelynek nagyon nem fognak örülni a felhasználók.
Világszerte tízmilliókat, de Magyarországon is 250 ezer embert érint a demencia. A közhiedelemmel szemben az “időskori elbutulás” néven is emlegetett jelenség egyáltalán nem természetes velejárója az öregedésnek. A betegséget nehéz diagnosztizálni, de tavaly nagyot léphettek előre a kutatások, idén pedig újabb jó év jöhet. Köszönhetően egy játéknak, és többek között sok magyar játékosnak.
A bemutatása előtt pár nappal kiszivárgott egy kép az LG V30-ról, a legújabb androidos csúcstelefonról.
Néhány hét múlva, már szeptemberben bemutathatják az USB-C jelenlegi 10 Gbit/sec-os adatátviteli sebességét megduplázó új szabványt. Egy DVD-nyi adatot így egy szempillantás alatt lehet majd lemásolni.
Elég önnek valamilyen egyszerű és színes háttérkép, de azokat minden eszközön szeretné használni? Akkor itt jó minőségben gyorsan és ingyen letölthet párat.
Minden szinten szinte minden: nyugodtan mondhatjuk, hogy nem csak Budapest bolydult fel az idei második Putyin-látogatás miatt, hanem a Facebook is.
Az állami szinten alkalmazott technológiában élen járó Észtország a digitális állampolgárainak szeretne nemzeti kriptodevizát létrehozni. A második legnépszerűbb kriptovaluta, az Ethereum alapítója is támogatja a projektet, és nem véletlenül az ő támogatását kérték.
Mi köze van a growth hackingnek a hackeléshez? Miben különbözik a „hagyományos” marketingtől? Hogyan definiálhatjuk saját North Star Metricünket? Egyáltalán: mi az a growth hacking? Kádas Péter és Farkas Zsolt, a 7Digits Digitális Marketing Ügynökség vezetői lerántják a leplet a módszerről, ami a digitális marketing jövőjét is jelentheti – interjú.
Újabb fronton nyitott harcot a Facebook az álhírek ellen, ezúttal ott szorongatják meg az álhírterjesztőket, ahol a legjobban fáj nekik.
Különös szolgáltatást indítottak a Stanford Egyetem pszichológusai: a mesterséges intelligenciával támogatott chatbot amolyan digitális terapeutaként funkcionál.