AIDS-eket küldtek az illegális lakásfoglalókra egy kínai városban
Hatfős "AIDS-brigád" bevetésével próbálták kiköltözésre bírni lebontásra szánt épületek lakóit a közép-kínai Nanjang városában. Amellett, hogy a fertőzés átadásával fenyegették a lakókat, petárdákat robbantottak, és csúzlival törték be az ablakokat. A China Central Television hétfő este sugárzott felvételein az is látszik, hogy a falakon több helyre a piros színű "AIDS-bontócsapat" feliratot fújták fel szórófejjel. A botrányos felirat a kínai közösségi médiában is felháborodást keltett.