Szabálytalanul használta Lázár az összetört kisbuszt?
 

Szabálytalanul használta Lázár az összetört kisbuszt?

A szabályos ügymenettel ellentétesen, kérvény nélkül tartotta magánál a Lázár János vezette Miniszterelnökség azt a kisbuszt, amelynek utasaként az államtitkár szerdán halálos baleset részese volt - ezt írja saját értesüléseire hivatkozva a Magyar Narancs oldala. A Kormányszóvivői Irodától szombat reggel közleményben reagáltak: azt írták, hogy a Miniszterelnökség munkatársai olyan járműveket használnak, amelyeket a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság biztosít számukra, és a Miniszterelnökség kész alávetni magát minden olyan vizsgálatnak, amelyet a kormányzati gépjárműhasználattal kapcsolatban rendelnek el.

hvg.hu hvg.hu





Orbán: új autóipari háromszög alakul Magyarországon
 

Orbán: új autóipari háromszög alakul Magyarországon

Magyarország gazdasági növekedési lehetőségei a még világszerte húzóágazatnak számító autóiparban vannak - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a kuplunggyártással foglalkozó, szombathelyi LuK Savaria Kft. sajtoló automatájának üzembe helyezési ünnepségén pénteken.

MTI MTI


Lázár-baleset: szemtanúkat keres a rendőrség
 

Lázár-baleset: szemtanúkat keres a rendőrség

Szemtanúk, különösen azon három ember jelentkezését várja a rendőrség, akik először értek Lázár János államtitkár szerda reggeli balesetének helyszínére, de a rendőröket már nem várták meg.

MTI MTI

Világszerte több, Kínában kevesebb autót adott el a Toyota
 

Világszerte több, Kínában kevesebb autót adott el a Toyota

Megugrottak a Toyota globális eladásai az idei első kilenc hónapban a cég pénteki közlése szerint, árnyékot vet viszont a cég üzletmenetére, hogy a márka egyik legfontosabb piacán, Kínában, a Toyota sok más japán céghez hasonlóan, hátrányos megkülönböztetésben részesül a két ország közti szigetvita miatt.

MTI MTI


Gazdát keres Paul McCartney 1964-es Aston Martinja - fotók
 

Gazdát keres Paul McCartney 1964-es Aston Martinja - fotók

Hangolhatnak az autógyűjtők, különösen azok, akik Beatles-fanatikusok is: október 31-én, Londonban, az RM Auctions-nél kalapács alá kerül egy különleges, 1964-es évjáratú Aston Martin DB5-ös, amelynek első gazdája Paul McCartney volt.

unknown unknown



Kilencéves kisfiút ütöttek el a zebrán
 

Kilencéves kisfiút ütöttek el a zebrán

Könnyebben megsérült egy kilencéves kisfiú, akit a gyalogátkelőhelyen ütött el egy autó pénteken Kiskunfélegyházán - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.

MTI MTI






Tényleg lesznek 0.8 literes Volkswagenek?
 

Tényleg lesznek 0.8 literes Volkswagenek?

Méretcsökkentés újabb extrém példája lehet, ha gyártásba kerül a VW Up! kisautó 0.8 literes dízel motorral. A kis motor a Fiat Panda TwinAir-nek jelentene konkurenciát.

hvg.hu hvg.hu