Balesetveszélyes a karcos szélvédő
Szélvédőcserére nem csak akkor lehet szükség, ha eltört vagy megrepedt az üveg, hanem akkor is, ha már sokat autóztunk...
Szélvédőcserére nem csak akkor lehet szükség, ha eltört vagy megrepedt az üveg, hanem akkor is, ha már sokat autóztunk...
A BMW Z4 ünnepi ékszer. Nem alkalmas viselet a mindennapokon, de az ünnepeket szebbé varázsolja. Gyönyörű és feltűnő, egyedi és utánozhatatlan. Hogy a látvány ne legyen múló öröm, arról a klasszikus BMW vezetési élmény gondoskodott. 204 lóerő pont elég egy roadsterben.
Úgy éreztem magam az új BMW Z4-ben, mint egy jóllakott milliomos, aki munka helyett délelőtt még pihizik egy kicsit...
A rendőrség honlapján közzétette az augusztusi gyorshajtók toplistáját. A leggyorsabban egy Mercedes-Benz E-osztály hajtott, a szégyenlista második helyezettje egy Audi A8-as, a harmadik pedig egy Porsche 911-es.
Augusztus 5-én, az M5-ös autópályán 228 km/h-t mért a traffipax berendezés a fenti Mercedes elhaladtával, míg...
Csaknem kizárólag céges piac ez, mondhatni, kifejezetten vezérigazgató-kategória. 2009-ben a friss BMW 7-es sorozat számított kedvencnek, de még ebből is kevesebbet adtak el, mint az előző évben. A válság ezek szerint a luxuskategóriára is hatott. Az előző évekhez mérten jelentős a Mercedes Benz S osztály lemaradása. Dobogós a Lexus hibridhajtású limuzinja, az LS600h is, idén jobb eredményekre számíthat a tavaly negyedik helyezett, de év végén új generációba lépett Audi A8.
Háromnapos országos közúti ellenőrzést kezdett a Nemzeti Közlekedési Hatóság kedden.
Jelen állás szerint 2011 decemberére adhatják át az M3-as autópálya Nyíregyházától a 49-es számú főútig tartó, 33,8 kilométeres szakaszát - írta keddi számában a Kelet-Magyarország.
A 69 éves nőt a Hyundai autógyár szemelte ki magának "reklámvivőnek", miután páratlan figyelemmel kísérte szinte az...
Hatan sérültek meg, közülük ketten életveszélyesen, amikor személygépkocsi ütközött frontálisan egy menetrend szerint közlekedő autóbusszal kedd reggel a 48-as számú főúton.
Gino DiSimone felvetette, hogy bizonyos utakon az autósok akár 145 kilométer/órával is száguldozhassanak, amennyiben...
Egy teherautó és egy román rendszámú személygépkocsi ütközött össze kedd reggel az M3-as autópálya mezőkeresztesi lehajtójánál, a Miskolc felé haladó sávban.
A már meglévő kettő mellé egy harmadik autógyártó üzemet is tervez Indiában a Magyarországon is érdekelt Suzuki, hogy lépést tartson az autói iránti fokozódó kereslettel.
Az átlagosnál kevesebben cserélték fiatalabbra az autójukat az elmúlt években – derült ki a Bosch országos kutatási felméréséből. Az először 2008-ban elkészített reprezentatív felmérést 2010 elején megismételték. Kiderült: a legmagasabb jövedelműek, a diplomások és a fővárosiak az átlagnál lényegesen fiatalabb járművel járnak.
Tízen haltak meg a hétvégén közúti balesetben az országban - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) hétfőn.
Ma nulla órától ismét megváltozott a forgalmi rend Budapesten a Károly körúton, mert a Budapest Szíve Program újabb szakaszához érkezett.
Egy halálos és 38 sérült áldozatot követelő baleset történt vasárnap egy légi bemutatón, a németországi Nürnbergtől 30 kilométerre északkeletre lévő Lillinghof repülőterén - közölte a rendőrség.
Súlyos közúti baleset történt vasárnap este a ferihegyi gyorsforgalmi úton, és egy ember halálát okozta, három másik pedig súlyosan megsérült - közölte Molnár Péter, a Fővárosi Tűzoltóság szóvivője.
Súlyos közúti baleset történt vasárnap este a ferihegyi gyorsforgalmi úton, és egy ember halálát okozta, három másik pedig súlyosan megsérült - közölte az MTI-vel Molnár Péter, a Fővárosi Tűzoltóság szóvivője.
Több mint húsz év éber kóma után elhunyt Jean-Michel Baron francia motorversenyző.