Magántraffipax: kizárható a korrupció?
Ki kell zárni a korrupció összes lehetőségét a nem a rendőrség által üzemeltetett sebességmérők működtetéséből - hangzott el csütörtökön egy közlekedésbiztonsági konferencián Budapesten.
Ki kell zárni a korrupció összes lehetőségét a nem a rendőrség által üzemeltetett sebességmérők működtetéséből - hangzott el csütörtökön egy közlekedésbiztonsági konferencián Budapesten.
Bíróságon támadta meg a Porsche luxusautógyár a londoni polgármester döntését, amely szerint benzinfaló autóval ősztől háromszoros dugódíj ellenében lehet csak behajtani a belvárosba.
Összeütközött szóvivőjével a cseh ellenzéki szociáldemokraták (CSSD) vezére csütörtök reggel.
Évente negyedmillió ember hal meg az Európai Unió tagországaiban sérülések következtében, csaknem hetven százalékuk közúti baleset eredményeként - állapította meg az osztrák Közlekedésbiztonsági Kuratórium (KfV).
Két személygépkocsi karambolozott frontálisan a XVII. kerületben a Merczel utca és Baross utca sarkán csütörtökön délután, a balesetnek négy sérültje van, köztük egy gyermek - közölte a rendőrség.
A sebességmérő eszközök üzemeltetéséről kizárólag...
Egy világos színű Mercedest és több embert is keres a rendőrség az egyik szocialista parlamenti képviselőt ért, közelmúltbéli Molotov-koktélos támadás kapcsán - jelenti a HavariaPress.
A MÁV a több száz millió forintos költséggel járó sorompó-fejlesztési programjának keretében április végéig közel 140 millió forintot költ több dunántúli vasúti átjáróban a sorompók fejlesztésére - közölte a vasúttársaság csütörtökön.
Szigorúbb fellépésre van szükség az illegális szemétlerakók ellen: el kellene kobozni a szabálysértők teherautóit - mondta Rétvári Bence, a KDNP országgyűlési képviselője, az Ifjúsági Kereszténydemokrata Szövetség elnöke csütörtökön Budapesten.
Tovább szűkítették az ingyenes parkolás Berlin központjában.
Egy pénzszállító autó és egy kisteherautó ütközött össze frontálisan a 47-es úton Hódmezővásárhely és Orosháza között szerda délután, a balesetben hárman sérültek meg, az utat teljes szélességében lezárták - közölte a rendőrség.
Hárman megsérültek, amikor egy mentőautó és egy személykocsi ütközött össze szerdán délután a Ferihegyi repülőtérre vezető úton; a baleset miatt a gyorsforgalmi út egy szakaszát lezárták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.
Szerb kormányzati illetékese szerint a Zastava autógyár privatizációjára április 15-ig kiírják a pályázatot, és a tervek szerint szeptember 15-ig adnak határidőt a kötelező ajánlattételre.
A kormány engedélyezte a gyorsforgalmi úthálózat fejlesztésére előirányzott költségvetési összeg több, mint felével történő túllépését - az erről szóló kormányhatározat a Határozatok Tárában jelent meg.
Útdíjat fognak fizetni a Prága belvárosába tartó gépkocsik tulajdonosai – jelentette be Pavel Bém, a cseh főváros főpolgármestere egy kereskedelmi rádiónak adott interjújában.
Olcsóbban szállítanánk az MTV munkatársait, mint a közbeszerzési pályázat győztese, csak épp a pályázati kiírást úgy fogalmazták meg, hogy ne indulhassunk rajta - állítja a köztévével korábban szerződésben állt taxitársaság vezetője.
Újabb nagy múltú orosz járműgyártó tervez külföldi tőkét bevonni: ezúttal Oroszország legnagyobb teherautógyára, a Kamaz akarja eladni részvényei 25 százalékát valamilyen stratégiai befektetőnek, 1,25 milliárd dollárért.
Egy ember súlyosan megsérült, mikor autójával az Árpád híd korlátjának csapódott.
Átadták Ausztriában az első Mol márkájú üzemanyagtöltő állomást - közölte a Mol Magyar Olaj és Gázipari Nyrt. kedden az MTI-vel.