Már nem kivonul, el sem ment a Fidesz a nemzetbiztonsági bizottság ülésére
Orbán nem ment el, a fideszesek pedig kivonultak a nemzetbiztonsági bizottság legutóbbi, januári üléséről. Most el sem mentek.
Orbán nem ment el, a fideszesek pedig kivonultak a nemzetbiztonsági bizottság legutóbbi, januári üléséről. Most el sem mentek.
Könyvet jelentetett meg a Nemzetstratégiai Kutatóintézet „Menjek vagy maradjak?!” címmel, tele ismeretlen eredetű idézetekkel arról, hogy miért jó Magyarország, illetve miért lehet nehezen boldogulni külföldön. Olyan támadhatatlan érvek jelennek meg, hogy rossz az időjárás, nincs közbiztonság, nem lehetsz boldog, a szüleidnek pedig fáj, ha itt hagyod őket. A könyvnek nem találni nyomát a kutatóintézet honlapján, de egy közbeszerzésből lehet következtetni arra, hogy temérdek közpénz folyt el rá.
Ilyen feliratú szórólapokat találtak sokan a postaládájukban Miskolcon. Azt egyelőre nem tudni, ki készítette őket.
37 milliárdos ajándékot ígért a városnak, nem sokkal a választások előtt. A nyugdíjasok is kapnak ajándékot.
Szabó Sándor olyan feltételt szabott, amiről tudni lehetett, nem teljesül, így elmarad a pénteki vita.
A súlytalan Fodor Gábor indul az erős szocialista helyett abban a körzetben, ahol a Jobbik elnöke az egyik ellenfél. A változásnak Vona Gábor biztosan örül.
Az EMIH rabbija korábban bocsánatot kért tettéért, ha valaki a kampányba való beszállásként értékeli azt, hogy megjelent Hollik István szórólapján. De a stúdióban ülve meggondolta magát.
Kővári Attila azt kérte a fideszes városvezetőtől, hogy lehetőség szerint a település fizesse meg a zászlós zebrák miatt felmerült költségeket, hiszen, mint írta, az egész város számára hasznos fejlesztésről van szó. Nem várt válasz érkezett.
Rogán Antalt pedig nem tiltják ki Magyarországról, amiért köze van a letelepedési kötvényekhez.
Megjelentek Márki-Zay Péter óriásplakátjai Hódmezővásárhelyen, amire a Fidesz rögtön azt mondja, Simicska. Márki-Zay szerint a sajtószabadság vezeti a kormánypárt helyi embereit, ezért nem vitáznak vele, és nem adnak neki megszólalási lehetőséget a helyi nyilvánosságban. Feljelentést fog tenni.
Orbán Viktor harmadik miniszterelnöki ciklusát nem a migránsválság, nem Soros György határozta meg, hanem a Simicska Lajossal folytatott háború. A küzdelem már a kormányalakítással elkezdődött, amelyből kihagyták a milliárdos emberét. Majd a simicskátlanítás eljutott az állam minden szintjére. Három éve a drámának már a nyilvánosság is részese: ekkor szidalmazta volt barátját és mentoráltját a milliárdos. Két hónap van hátra a ciklusból, és nagy kérdés, kettejük háborújában van-e még drámai végkifejlet?
Ha Rogán szerint az ellenzék nyerne, gyenge Magyarország jönne létre. Vonával kapcsolatban pedig csak vakarja a fejét. Orbán kabinetfőnöke a Bayer Show vendége volt az Echo TV-n. A miniszter még a Bibliából is idézett.
A korábbi oktatási államtitkár elmondta véleményét a mostani diáktüntetésekről.
Az Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség vezető rabbija Hollik István szórólapján tűnt fel, aki a kormánypártok jelöltje a Belvárosban. Ha ez a kampányba való beszállás, akkor elnézést kér.
A politikus korábban Magyarország bécsi nagykövete is volt.
Semmi sem az, mint aminek látszik a lassan lendületet kapó választási kampányban. Miközben a Fidesz leginkább az ellenzéki koordinálástól tart, épp azzal vádolja plakáton ellenfeleit, hogy azok együttműködnek egymással. Közben egyre több jel mutat abba az irányba, hogy a NER maga fogja elősegíteni a baloldaliak versenyét bizonyos egyéni körzetekben. És ezzel eljutottunk ahhoz az évfordulóhoz, amelyet a kormánysajtóban jobban várnak, mint a 2017-es "forró őszt". Heti összefoglalónk.
Nagy felfordulás várható az esélyes baloldali körzetekben, a helyzet hajaz arra, ami Hódmezővásárhelyen zajlik. Lévai Katalin után újabb érdekes életrajzú jelölt jelentkezhet be a szomszédos körzetben.
Simon Józsefet nem a párt zárta ki, maga jelentette be kilépését.
Vona Gábor szerint Orbánék félnek, ezért támadják.