Ha Spotifyon hallgat zenét, ismerje meg ezt a kis trükköt
Bár maga a Spotify is ad néhány rendezési elvet, az alábbi szolgáltatás jóval sokoldalúbb ennél, számos paramétert kínál a lejátszási listák rendezéséhez.
Bár maga a Spotify is ad néhány rendezési elvet, az alábbi szolgáltatás jóval sokoldalúbb ennél, számos paramétert kínál a lejátszási listák rendezéséhez.
A világ leglátogatottabb oldalai váltak elérhetetlenné kedden délben.
Aligha független a beszélgetős-hallgatós Clubhouse alkalmazás sikerétől, hogy a technológiai szektor több nagyágyúja is a hangos tartalmak felé veszi az irányt. Érdekes eszmecseréket hallgatni régóta szeretnek az emberek, így aligha bukik nagyot, aki az idén a podcastekre tesz.
Pont került egy több mint két éve húzódó ügy végére, amelynek főszereplője egy ausztrál férfi fillérekért kínált hozzáféréseket fizetős szolgáltatásokhoz, például a Netflixhez, a Spotifyhoz, az Amazon Prime-hoz.
Csak saját, 30 százalékos díjjal igénybe vehető fizetési szolgáltatását engedi használni az Apple az appboltjában a feliratkozásoknál. A máshonnan hozott feliratkozások érvényesek, de erről nem engedik értesíteni a felhasználókat.
Az Apple és a Spotify után a Facebook is közzétette podcastcsatornákat támogató terveit. Utóbbi két vállalat össze is dolgozik.
Egy pennyt, azaz nagyjából három forintot fizet ki egy dal lejátszása után az előadónak az Apple – hozta nyilvánosságra a vállalat éppen akkor, amikor a Spotifyt sok kritika éri problémás jogdíjfizetési gyakorlata miatt.
A Spotify mobilos alkalmazását a jövőben hangvezérléssel is elindíthatjuk. Az új funkció több adatvédelmi kérdést is felvet, amelyeket a cég igyekezett megválaszolni.
Van, akinek a Spotify már elérhetővé tette a funkciót, aminek köszönhetően hangvezérléssel indíthatjuk el a mobilos alkamazást.
Elérkezettnek látta az időt arra a legnépszerűbb zenei streamingszolgáltató, hogy szebbé tegye webes lejátszójának és asztali számítógépeken futtatható alkalmazásának felületét.
Az idei évben is hozzányúl a Spotify a szolgáltatás kezdőképernyőjéhez, így hamarosan könnyebben rátalálhatunk majd a korábban hallgatott tartalmakra.
A Spotify közeljövőbeli céljai egyértelműek: uralni szeretné a zenei streamingszolgáltatások piacát. Több fronton is támadna ennek érdekében.
Teljesen magyar fejlesztés és gyártás, elképesztő hangminőség, formabontó design és csillagászati ár. Baján jártunk, hogy kipróbáljuk a gyakorlatban a világ legjobb elektrosztatikus hangsugárzójának ígért Popori Acoustics WR1-et.
Az Apple folyamatosan javítgatja digitális asszisztensét, és az új iOS-frissítés egy remek tulajdonsággal is felruházza a Sirit. Emlékezetében fogja tartani, melyik zeneszolgáltatást preferáljuk, azonban ez nem jelent kardinális változást.
HiFi néven újfajta, veszteségmentes tömörítést vezet be a Spotify. Ígérik: a fejlesztéssel CD-minőségben lehet majd zenéket hallgatni.
A jövőben 15 különböző kategóriába rendezhetik a felhasználók a Kedvelt dalok közé mentett zeneszámokat, hogy azok műfaj vagy hangulat szerint következzenek egymás után. Az újdonságot azonban most csak néhány országban vezeti be a cég.
A világ legnépszerűbb zenei streamingszolgáltatójánál a Covid után is megmarad a távmunka intézménye.