Odacsap a Lamborghini: szuperkönnyű és nagyon erős a legkeményebb Aventador
Az olasz gyártó szépen lassan elbúcsúzik zászlóshajó modelljétől, de előtte még kiad belőle egy minden korábbinál gyorsabb változatot.
Az olasz gyártó szépen lassan elbúcsúzik zászlóshajó modelljétől, de előtte még kiad belőle egy minden korábbinál gyorsabb változatot.
Sokak örömére ennek az izomautónak a külcsínjét nem rondították el erőfitogtató hatalmas légterelőkkel és szárnyakkal.
hvg.hu
Eladósorba került a legelső automobilként jegyzett jármű utolsó csavarig és alátétig pontos replikája.
hvg.hu
Az NDK-s időkbe történő visszautazásnak ezúttal alaposan megkérik az árát.
hvg.hu
A salgótarjáni celeb nem titkoltan rajong a négykerekűekért, és ezúttal meglepő módon nem egy méregdrága autó mellett fotózkodott.
hvg.hu
Egy motoros és egy személygépkocsi ütközött össze a 84-es számú főúton Kópháza irányába.
hvg.hu
Az olasz gyártó nem éppen kétfilléres kőkemény sportautói iránt világszerte komoly érdeklődés mutatkozik.
hvg.hu
Ez az autó nem feltöltéssel, hanem simán nagy lökettérfogattal produkál elképesztő gyorsulást.
hvg.hu
A francia gyártó most leleplezett szupergyors kompaktját élőben először a Párizsi Autószalonon láthatjuk majd.
hvg.hu
Az alkotó ezúttal a járműtuning abszolút egyedi válfaját alkalmazta. A végeredmény igencsak meghökkentő lett.
hvg.hu
Már nem kell sokat várnunk a kupés húrokat megpendítő cseh divatterepjáró hivatalos leleplezésére.
hvg.hu
Ez az első olyan elektromos autó, melyen ott figyel a japán márka gyári tuningját jelző Nismo logó.
hvg.hu
Ezen a modellen nemcsak a különleges ülés, hanem az egyedi rendszámtábla is ugyanúgy működik, mint a Goldfinger című filmben.
hvg.hu
Hivatalosan is leleplezték a Magyarországon készülő német sportkocsi legfrissebb kiadását.
hvg.hu
A több évtizedes román technika nem éppen patika állapotú, ám a ritkaság ezúttal alaposan megnövelheti az árat.
hvg.hu
A józsefvárosi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik.
hvg.hu
Senki nem késik szívesen az új munkahelyéről az első napon, de aki 30 kilométert gyalogolt, hogy odaérjen időben, jutalmul megkapta a vezérigazgató kocsiját.
hvg.hu
Itt egy különleges Huracán azoknak, akik még a legerősebb gyári változatot is unalmasnak találják.
hvg.hu
A Tesla robbantotta ki az elektromos autók forradalmát, de az amerikai vállalatot hamarosan megelőzhetik a nagy múltú autógyártó cégek.
hvg.hu