#felújítás


















Felélesztették a prototípus metrót, már a próbaköröket rója Kőbányán

Nehezen és a vártnál később sikerült működésre bírni a 3-as metró első felújított szerelvényét – írja a Népszabadság. A tesztüzemet is megkezdték a Kőér utcai próbapályán, valamint elindult a kocsivezetők képzése. Közben két másik szerelvényt vittek ki felújítani Oroszországba. Az a cikk szerint még kérdéses, ráengedik-e a régi pályára az új metrókat, vagy megvárják a készülődő felújítás végét.



Felújították a múzeum üvegtetejét, minden szétfőtt

Azt hitték, jó ötlet megtisztítani az üvegtetőt az oxfordi természetrajzi múzeumban, ahol rengeteg ritka és fontos kitömött állat, csontváz található, ehelyett 44 fokra melegedett a belső tér. Most egy forradalmi ötlettel, a légkondicionálókkal próbálkoznak.