Nem akar több botrányt a kormány, napi jelentésre kötelezték a kórházigazgatókat
A Népszava szerint a hét minden egyes napján a kórházigazgatóknak akkor is el kell küldeniük a jelentést, ha nem történt semmi. A lap szerint az egészségügyi kormányzat így próbálja megakadályozni, hogy a sajtóból értesüljön a problémákról.