Videónk van arról, hogy milyen volt Molnár Zsolt kalandos bejutása az MTVA-ba: egyszerűen beengedték
Valami nem stimmel Molnár Zsolt nyilatkozataival. "Óriási küzdelem árán beverekedtem magamat" – ezt mondta képviselőtársainak, miután bejutott az MTVA-székházba. De felvétel van arról, hogy egyszerűen besétál a rendőrök mellett, egy egyenruhás még el is kíséri.