Az acél dupla annyiba kerül, mint tavaly, az egyes faanyagok pedig háromszor drágábbak most
Mostanában nem ritka, hogy a kereskedők napi árakat közölnek, mert nem tudni, másnap mennyiért lehet hozzájutni a termékhez.
Mostanában nem ritka, hogy a kereskedők napi árakat közölnek, mert nem tudni, másnap mennyiért lehet hozzájutni a termékhez.
A muszlim álláspont szerint az alkoholmetes sör is tiltott, ezért nem volt vele hajlandó együtt szerepelni Paul Pogba.
A kereskedelmi üzemet hat-nyolc tesztüzem előzi majd meg.
A cég ezzel csábítaná magához a tehetséges munkaerőt.
A miniszter szerint Ferihegy lemaradt, az állam azonban biztosíthatná az elvárt minőséget. Egy adag gyurcsányozásra is futotta.
A megállapodás szerintük nem biztosít érzékelhető bérnövekedést.
A globális felmelegedés új kihívások elé állítja a kertészeti ágazatot.
Többet kapnak majd a MÁV-Volán, a Magyar Posta és a Vízmű dolgozói is.
A masszőrök közül csak azok adhatják be a kérelmet, akik fürdőben dolgoznak. A többieket elutasítják. A dietetikusokról pedig egész egyszerűen elfeledkeztek.
Az önkormányzat a hvg.hu-nak azt mondta, hogy azért nem adnak több helyet a teraszok számára, mert így aránytalanul csökkenne a parkolóhelyek száma.
Kiemelték, hogy állami segítség nélkül is átvészelték a koronavírust.
Egy vagy több fontos és gazdag ember is nyaralni ment csütörtökön.
Az Ufában lévő üzem nem elég steril szerintük.
Hiába osztja zsákszámra a pénzt két minisztérium is az egészségipari fejlesztésekre, az összes hasznosulása kétséges.
Előzött a Google, a Tesla értéke nőtt a legnagyobbat.
A cég korábban 2 százalékos emelést javasolt, de végül 4-ben állapodtak meg.
A szállodák közel fele nem nyitott ki. Az Európa-bajnokság sem segített nagyon a szektoron.
A két szervezet szerint a törvény visszafordíthatatlan társadalmi feszültségeket és veszélyeket fog okozni.
Már nem csak olyan, kerítésfestős kezdeményezések vannak, amikor is elmentek a cégtől, lefestettek egy óvodai kerítést, erről készültek szép fotók és ennyi - mondja Pethe Zsolt, a társadalmi vállalkozásokat támogató Ashoka Magyarország vezetője. Vele és Lévai Gáborral, a szervezet vállalati kapcsolatok vezetőjével többek közt arról beszélgettünk, hogyan hatott a koronavírus a hazai társadalmi vállalkozásokra, a csr-programokra.
A miniszterelnök lánya a BDPST Konceptben tölt be vezető tisztséget.