Állítólag már békülnének a fideszesek az RTL Klubbal
Vannak fideszesek, akik jövőre békülnének az RTL Klubbal, a konfliktus rendezését pedig Angela Merkel német kancellár februári látogatásához időzítenék – írta a Népszabadság. A lap szerint az RTL Klub azonban nem tárgyal, amíg a reklámadó miatt indított jogi eljárások nem zárulnak le.