Mi lesz a bankokkal a devizahitelek kivezetése után?
A 2015-ben folytatódó erőteljes állami nyomulás dacára a devizahiteles veszteségek miatt tőkéjük egyharmadát elvesztő, 2017-ig különadóval sújtott bankok még aligha járulhatnak hozzá a gazdaság hitelekkel való felpörgetéséhez.