Telex című lapot indítanak a távozó indexesek
Egyelőre az újság elindításához és működtetéséhez szükséges pénz előteremtésére gyűjtenek.
Egyelőre az újság elindításához és működtetéséhez szükséges pénz előteremtésére gyűjtenek.
A tanári kart tesztelik, az iskolákban pedig átállnak digitális oktatásra.
Előbb egy dolgozónak, majd két ellátottnak lett pozitív a koronavírustesztje.
Orbán Viktor nem Soros György tervében látta először azt, hogy a migráció jó dolog, hanem egy 2012-es uniós tanulmányban.
Balogh Ákos Gergely először beszélt hosszabban a teljesen lecserélt stábbal felálló Indexszel kapcsolatos terveiről, és arról, független lesz-e az újság.
Este Iványi Gábor és L. Ritók Nóra is felszólal, Bródy János zenélni fog.
Többen kapcsolatba kerültek az Emmiben a koronavírusos helyettes államtitkárral. Kásler Miklós miniszter nem érintett.
A férfit szexuális erőszak bűntette miatt öt év börtönbüntetésre ítélték.
Kiállnak barátaikért és kollégáikért.
Bár napjainkban a digitalizáció alapvetően szabja át a munkaköröket és a munkahelyi folyamatokat, a digitális aláírások és elektronikus szerződések még mindig sok vállalat számára jelentenek szürke foltot. Holott a digitális szerződéskötés fontosabb, mint valaha – a COVID-19 alatti időszakban óriási lett az igény arra, hogy a cégek úgy köthessenek szerződéseket, hogy a szerződő felek távol vannak egymástól, de a folyamat a jövőben is egyre nagyobb szerepet fog játszani az üzleti életben. A digitális aláírások nehézségeiről, lehetőségeiről és megoldásairól dr. Petrányi Dórával és dr. Horváth Katalinnal, a CMS Budapest szakembereivel beszélgettünk.
Kásler saját hatáskörben döntött a hátrányos helyzetű térségekben dolgozó pedagógusok 500 ezer forintos juttatásáról – mondta Orbán Viktor a Kossuth Rádió reggeli műsorában. Kiderült az is, pénteken kormányülés lesz, ahol finomítják a védekezés részleteit. Orbán azt mondta, rugalmasabb, kifinomultabb, a valósághoz jobban alkalmazkodó rendszer lesz.
Potápi Árpád János egy iskola miatt ment volna Kárpátaljára, de nem kapott beutazási engedélyt.
Szeptember közepén nyithatják ki az óvodát legközelebb.
A Magyar Kórházszövetség elnöke szerint az egészségügyi dolgozókat tesztelniük kell, ha felmerül a fertőzésgyanú, mert a rendszer összeomlását jelentheti, ha a munkatársaik kéthetes karanténban vannak.
A MOK elnöksége szerint az egyik vezető tisztségviselőjük kijelentései a járvány elleni védekezés hatékonyságát veszélyeztetik.
A főpolgármester szerint a második hullám miatt pontosabb tervezésre és kiegyensúlyozott tájékoztatásra van szükség. Az idősotthonokban látogatási tilalmat rendelt el.
A polgármesteri hivatal bezárt, a dolgozók házi karanténban vannak.