Gyorsan elszomorító állapotba kerültek az 1-es villamos felújított megállói
2015-re fejezték be a fővárosi 1-es villamosvonal felújítását és meghosszabbítását, a megállók egy részét azonban szemmel láthatóan elhanyagolják, az átadás óta a jelek szerint nem nagyon takarítják.