A Beatles-kislemez, amit alig akartak kiadni Amerikában
Ma van a Please Please Me amerikai kiadásának születésnapja. Ez volt az első Beatles-dal, ami megjelent az Egyesült Államokban.
Ma van a Please Please Me amerikai kiadásának születésnapja. Ez volt az első Beatles-dal, ami megjelent az Egyesült Államokban.
2016 után újra van magyar szereplője a szokásos Oscar-csoportképnek – a Mindenki című rövidfilm rendezője Ryan Gosling, Mel Gibson és Viola Davis közelében kapott helyet.
A tavalyi évben készült a videó, de csak most kapott szárnyakra a török gimisek feldolgozása.
Vic Galloway, a skót BBC műsorvezetője játszott le egy számot a Gustave Tigertől, miután látta őket élőben a szlovéniai MENT fesztiválon.
Natalie Imbruglia most két éve megjelent lemezével turnézik.
A Sztárban sztár + 1 kicsi fináléjában gyulladt ki a díszlet.
Bár az MTVA tagadta, hogy megkeresték volna, a Blikk szerint felajánlották Jakupcseknek a Maradj talpon! vezetését.
Játékos, akusztikus dalokkal lett ismert, de azóta már komplexebb zenei világot épített fel második lemezén. Szeder, példaképeihez hasonlóan, nem fél különböző stílusokban próbálkozni, és attól sem, hogy provokáljon. Egy.két.há című sorozatunkban a több figyelmet érdemlő előadókat mutatjuk be, ezúttal a Reggeli dal és a Feri fenekének szerzőjét, egy Maszkurával közös klippremierrel egybekötve.
Először vett részt szervezett formában magyar küldöttség és több magyar zenekar is a ljubljanai MENT fesztiválon, a régió egyik legfontosabb olyan eseményén, ahol eldőlhet, ki érhet el nemzetközi sikereket a közeljövőben. Egy dolog világosan kiderült a fesztiválon: a magyar könnyűzenéért dolgozóknak és a zenészeknek akkor érdemes a külföldi piacra lépniük, ha műfajukban valami szokatlant, különlegeset nyújtanak.
A humorista korábban a Putyin–Orbán-találkozóról is megemlékezett, most új műsorában a budapesti olimpiai pályázat került terítékre.
A jövő héten megjelenő szám lesz az utolsó az 1988-ban indított Tekintet folyóiratból.
Sejtelmes gifet tett ki a Netflix saját Twitter-oldalára.
A sorozat több epizódjában is a Super Bowlon történtekhez kísértetiesen hasonló jelenetek játszódtak le.
Véget ért a Sztárban Sztár gyermekverziója, az öt döntős páros 2-2 produkcióval igyekezte szórakoztatni a nézőket.
A hiányzó pénz miatt továbbra is kérdéses, hogy filmvászonra kerülhet-e a Valami Amerika 3 – írja a Blikk.
A kultsorozat folytatásáról először a Super Bowl félidejében kaphattak ízelítőt a rajongók.
Dupla Rapülők-koncertre készül, amelyeknek nem titkolt célja, hogy visszarepítsék a nézőket a 90-es évek elejére, egy innen nézve sokkal bizakodóbb időszakba. Úgy véli, a rendszerváltás utáni másfél évtized apró betűs rész lesz csak a történelemkönyvekben, és mára visszaállt az ország „normál működése”. Az ő stratégiája e helyzetben, hogy a maga által teremtett kis körökben próbál szabad maradni. Interjú Geszti Péterrel.
A kísérőzenék után most azokat a filmzenéket rangsoroltuk az elmúlt 17 évből, amelyek általában a rendezők gondos dalválogatásai – ki tudna elképzelni egy Tarantino-, egy Wes Anderson- vagy akár egy Sorrentino-filmet a jelenetekhez legjobban illő popdalok nélkül? A film és zene kapcsolatára fókuszáló Sound & Vision sorozatunk második részében a soundtrackeket vettük sorra.
A most leginkább a Rapülők-koncertre készülő zenész úgy véli, az olimpia van olyan súlyú ügy, mint mondjuk Paks, de egyikről sem tudunk eleget. Szerinte széleskörű társadalmi párbeszéd, akár népszavazás kellene ezekről.