Fagyiszínekkel készül a Lancome a tavaszra

Mentazöld, halvány rózsa, gyöngyházfény – ezek a kulcsszavai az új szezonnak.

  • life-style.hu life-style.hu
Fagyiszínekkel készül a Lancome a tavaszra
m.blog.hu

Mentazöld, halvány rózsa, gyöngyházfény – ezek a kulcsszavai az új szezonnak. Nincs ez másként a Lancome-nál sem: a tavaszi kollekció egy üde rózsakert tematikájára épül (hogy ez hogy jön a tavaszhoz, az mondjuk más kérdés).

Rózsamotívumok díszítik a csomagolásokat, rózsanyomatos a pirosító, a három szín pedig, amely a kollekciót alkotja, tearózsára emlékeztet: a zöld a szárat, a rózsaszín és a barackos árnyalat a virágot jelképezi. Még szájfényből is készült zöld – nekünk tetszik a merészség, tetszenek a színek is.

m.blog.hu
Orbán kényszerpályán mozog, Magyar könnyen cselezheti – a nagy bejelentések vagy csak a nagyotmondások napja lesz a szombat?

Orbán kényszerpályán mozog, Magyar könnyen cselezheti – a nagy bejelentések vagy csak a nagyotmondások napja lesz a szombat?

Kényszerhelyzetben van Orbán: Tusványoson újat és nagyot kell mondania, mint például egy vaskos jóléti csomag vagy egy népszavazás, emellett csak „kötelező elem” lehet Magyar Péter, az LMBTQ-emberek és az ukránok pocskondiázása. A Tisza elnöke sem dőlhet azért hátra: fel kell vennie a kesztyűt és kormányzóképességet is kell mutatnia.