Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Veszélyeztetett állatfajok, köztük jegesmedvék és jaguárok képeivel díszített óvszereket oszt szilveszterkor egy amerikai természetvédelmi szervezet.
Újévkor a Center for Biological Diversity több mint 600 önkéntese 50 ezer kondomot oszt majd ki országszerte. Az akcióval a zöldek a túlnépesedés pusztító következményeire, így például a növény- és állatfajok gyors ütemű kihalására akarja felhívni a figyelmet.
A Német Világnépességi Alapítvány (DSW) napokban közzétett becslései szerint a Föld lakóinak száma 2011 közepén átlépheti a hétmilliárd főt.