Értékelje a cikket:
Köszönjük!

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic sorozatban harmadszor döntőbe jutott női párosban az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

A második helyen kiemelt, világbajnoki címvédő duó szerdán 1 óra 26 perces mérkőzésen győzte le a hetedikként rangsorolt Csan Hao-Csing–Csan Latisa tajvani kettőst. A fináléban a Hszie Szu-vej–Barbora Strycová, első helyen kiemelt tajvani, cseh páros lesz az ellenfél.

Babosék két éve megnyerték az évnyitó Grand Slam-tornát, tavaly pedig alulmaradtak a döntőben.

Eredmény:

Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 2.)–Csan Hao-Csing, Csan Latisa (tajvani, 7.) 7:5, 6:2

Babosék elődöntősök Melbourne-ben

A magyar teniszező és francia partnere sorozatban harmadszor jutott be az elődöntőbe női párosban az ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Lakner Zoltán: Nagyon zavar a főtisztek megjelenése az évértékelőn