Trágárkodva másztak rá Áderre a kínai Wikipédia-oldalán
Hiába tettek rendet a moderátorok a magyar és angol nyelvű Wikipédián, az online enciklopédia két változatában is a népnyelv által elmúlt napokban ráragadt gúnynéven említi Áder Jánost.
Hiába tettek rendet a moderátorok a magyar és angol nyelvű Wikipédián, az online enciklopédia két változatában is a népnyelv által elmúlt napokban ráragadt gúnynéven említi Áder Jánost.
Egyelőre csak pár információt lehet tudni a Tesla oldalán váratlanul felbukkanó napelemről, de a legfontosabb, hogy bárhol használható lesz, és egy kiegészítővel 0 felé közelíti az áramszámlát.
Sok cég még nincs felkészülve rá, hogy havidíjat fizessen a Facebook munkahelyi változatáért, számukra egy ingyenes verzió jöhet, ami a világ minden kis- és középvállalkozása számára csalogató lehet.
Nagy felbontásban közvetít majd április utolsó szerdáján a nagyjából 360 km magasságban, alacsony Föld körüli pályán keringő Nemzetközi Űrállomás fedélzetéről a NASA.
Az Instagram Snapchatről koppintott funkciója most már jobban hasonlít a Messengerre. Az újítás azoknak jön jól, akik önmegsemmisítő felvételeket szeretnének küldeni egymásnak.
A Windows XP támogatásának néhány évvel ezelőtti megszüntetése után most a Vista kerül sorra. Sokan nem szerették, épp ezért kevesen használják még ma is – nekik most érdemes átállniuk valami másra.
Nem véletlen, hogy az Apple annyira sürgette az iPhone-, iPad-, iPod touch-felhasználókat, hogy frissítsenek az iOS 10.3.1-re.
Legalább három éven keresztül tudott titokban garázdálkodni, adatokat gyűjteni egy igen kifinomult androidos spyware.
Álmaink állása lenne az élet, ami ennek a világjáró párnak megadatott: az Instagramnak hála, képenként legalább 1 millió forintot keresnek, és csak annyi a dolguk, hogy luxuskörülmények között fotózzanak.
Olyan biztonsági rést találtak az Microsoft Office valamennyi verziójában, amelyik komoly gondot jelenthet a Wordöt használóknak.
Bő egy éven át semmilyen változtatás nem történt az gerincteleneket bemutató Wikipédia-szócikkben. Aztán hétfő este elszabadultak az indulatok.
Az egyetem bezárására szabott törvényt aláíró Áder János mellett továbbra is a CEU és az intézmény melletti kiállás a legfontosabb téma a Facebookon és más közösségi oldalakon (is).
Tényleg rózsaszínűvé vált egy ausztrál tó? Tényleg bajba került a család dadusa, amiért a gyerekek megzavarták apjuk BBC-interjúját? Az oroszok tényleg tényellenőrző oldalt indított a kamuhírek leleplezésére? Íme a friss hoaxkvíz, melyből megtudhatja, mivel vezették meg az elmúlt hetekben.
Meglepő módon biztatja a fiatalokat az ausztrál McDonald’s, hogy dolgozni jelentkezzenek a gyorséttermekbe. Az egy dolog, hogy az álláskeresők 10 másodperces videóval pályázhatnak, de a jelentkezési csatorna sem szokványos.
Nehéz úgy belépni Facebookra, Twitterre, Tumblrre és Coubra, hogy ne a lex CEU-t minden további nélkül aláíró Áder János jöjjön szembe.
A lex CEU aláírása miatt elégedetlenkedők nem csak az utcai tüntetés alatt szidták Áder Jánost.
A legfrissebb adatok szerint továbbra is a trójai programok uralják a számítógépes vírusok toplistáját. A rangsorban újra feltűnt a kifejezetten zsarolóvírusokat terjesztő Nemucod trójai program is.
“A gerinctelenek azon állatok gyűjtőneve, melyek nem rendelkeznek a gerincesekre jellemző gerinccel” – olvasható a Wikipédián.
Az 1984-ben bemutatott Macintosht apró darabjaira szedték, és egy remek fotón mutatták be: ezekből áll össze az Apple legendás számítógépe.
Nem csak az egyetemeken és az utcákon, az interneten is beindította a fiatalokat és úgy általában a szabad oktatás mellett állást foglalókat a CEU bezáratásának ügye. Az elmúlt napokban folyamatosan alkották a mémeket a digitális népművészek, a vasárnapi tüntetés pedig még rátett ezekre egy lapáttal.