150 milliós bírságot kapott a Vodafone és a Magyar Telekom
A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) megállapította, hogy a Vodafone és Magyar Telekom a mobilinternet-hálózatukat népszerűsítő kereskedelmi kommunikációjukban jogsértő összehasonlító reklámokat alkalmaztak. A jogsértés elkövetéséért mindkét vállalkozást jelentős bírság megfizetésére kötelezte a Hivatal.