Egy ufóhívő felcsapta a Google Earth szolgáltatást, kitalálható, hogy mit talált
Egy lelkes ufóhívőt ünnepel a közönsége: egy olyan alakra bukkant a Google Earth nevű szolgáltatásban, ami szerinte több mint gyanús.
Egy lelkes ufóhívőt ünnepel a közönsége: egy olyan alakra bukkant a Google Earth nevű szolgáltatásban, ami szerinte több mint gyanús.
A nemzetközi hacker- és aktivista csoport nyilvánosságra hozta a pénzintézettől megszerzett dokumentumokat.
A Huawei Nova 9 SE egy valódi középkagegóriás mobil lett, ami a kamerájával akar kitűnni a tömegből.
Nem a jégkorszak, hanem az aszály miatt hagyták el dél-grönlandi településeiket a vikingek a 15. században – állítja kutatók egy csoportja. Elméletük egy széles körben elterjedt teóriát cáfol.
A felfedezésről szóló jelentés szerint a gomba "akár 95 százalékos hatásfokkal" bontja le a plasztikot, miközben a környezetre ártalmatlan.
Újabb átverős üzenettel próbálják rászedni a felhasználókat a hackerek a Messengeren.
A Spotify nem tudja garantálni a dolgozói és a felhasználói biztonságát Oroszországban, ezért úgy döntött, áprilistól leállítja a szolgáltatását az országban.
A japán H2L a Sony hathatós segítségével egy olyan viselhető eszközt dobott a piacra, amivel a metaverzumos élményeket valóban érezhetjük a bőrünkön.
A nyugati szakemberek még most is gyűjtik a bizonyítékokat, de a tisztségviselők már arról beszélnek, hogy az orosz katonai hírszerzés, a GRU az invázió első napjaiban feltörhette a műholdas kommunikációt kínáló amerikai Viasat rendszerét.
A Krasukha-4 az egyik legfejlettebb orosz haditechnikai rendszer, aminek egyik elemét nemcsak megszerezték az ukránok, de már úton is van az Egyesült Államok németországi támaszpontjára.
Eugene. Ez kétségkívül másképp cseng, mint a Jevgenyij, de sosem volt titok, hogy a világ egyik piacvezető kiberbiztonsági cége, a Kaspersky Lab orosz, ahogyan a névadó főnök, Jevgenyij Kaszperszkij is az. Néhány korábbi kellemetlenség után most, Putyin ukrajnai háborúja miatt csapnak magasra a hullámok az orosz gyökerű, de nemzetközi cég körül. A vállalat vírusvédelmi megoldásainak használatát a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Nemzeti Kibervédelmi Intézete sem javasolja.
Még januárban férhetett hozzá a Lapsus$ egy olyan számítógéphez, amin keresztül elérhette az Okta nevű cég ügyfeleit. Hogy milyen adatokat loptak el a támadók, egyelőre nem tudni.
A HP több nyomtatótípusa kódjában is olyan biztonsági rést találtak, amit bármikor kihasználhatnak a kiberbűnözők.
Sokan várták, hogy március végi eseményén végre bemutatja különleges telefonját a OnePlus egykori társalapítójának cége, a Nothing. Kis túlzással mondhatnánk, hogy a Nothing – nevéhez illően – végül nem mutatott be semmit, de azért ez így nem egészen igaz. Ugyanis izgalmas ígéretek voltak bőséggel.
Az észak-koreai állami televízió videójában Kim Dzsong Un drámai zenére, lassított felvételben vonul, amíg ki nem lövik az interkontinentális ballisztikus rakétát.
Az Apple állítólag nem csupán szoftvereket kínálna előfizetéses csomagban, hanem hardvereket is – például iPhone-t.
Az egyik antarktiszi bázison nemrég mínusz 11,8 fokot mértek, ami 40 Celsius-fokkal melegebb, mint az ebben a szezonban megszokott érték.
A kiberszakértők február elején lettek figyelmesek arra, hogy a rendszerekbe észak-koreai hackerek szivárogtak be, de az akció szerintük már sokkal hamarabb elkezdődött.
Fordulatot vett a 4G-s és 5G-s telefonok értékesítési aránya, diagramjaik találkoztak, és globálisan immár több 5G-s okostelefont értékesítenek.
Sokak meglepődésére a nemrég bemutatott Studio Display tápkábele állítólag nem távolítható el, és ezt maga az Apple írja. Azonban bebizonyosodott, hogy ez nem egészen így van.