Valóságos árvíz lett a VIII. kerületi Szigony utcában az után, hogy hétfőn egy szokatlanus erős, bár rövid ideig tartó vihar csapott le Budapestre is. Ahogy sok más utca, a Szigony is folyóvá vált egy rövid időre. A felvétel közzétevője azt állítja: 2009–2010-ben az utcában kicserélték a csatornát és korszerűsítették az esővíz-elvezetést is – adta hírül a 8ker.blog.hu.
Videó: árvíz volt a Szigony utcában
Tanulságos videó látott napvilágot a hétfői vihar utóhatásairól. A felvételen jól látható, hogy a 20 perces eső után a VIII. kerületi Szigony utca is folyóvá vált.
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
Az oroszok külföldi teherhajókat, az ukránok Moszkvát támadták az éjjel
Hatalmasat bukott Matolcsy Ádám bútorgyára 2025-ben
Kilencmilliárd forintra szerződött a a XIII. kerület a parkfenntartási botrány egyik cégével
Kezd elfogyni az ivóvíz Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.