Összeomlás helyett rekordbevétel
Hogyan lehet automatizáltan és megbízhatóan kivédeni az ártó szándékkal vagy akár természetes módon kialakuló túlterheléses időszakokat?
Hogyan lehet automatizáltan és megbízhatóan kivédeni az ártó szándékkal vagy akár természetes módon kialakuló túlterheléses időszakokat?
Elérni, hogy több ezer ember csapattá váljon, segíteni a vezetőket a döntés előkészítésben, megszerezni, megtartani, motiválni, fejleszteni a munkavállalókat, reagálni a piac változásaira, a HR legmagasabb szintű működtetését követeli meg.
Minden cég életében a profit határozza meg a működési, fejlődési, stabilitási körülményeket, lehetőségeket. Az egekbe szökő energiaárak mellett nem megengedhető, hogy a termelékenység rovására visszahassanak a külső gazdasági folyamatok. A versenyképesség és a profit megőrzésének kulcsa sok esetben így a belső termelési folyamatok gazdaságosságának alapos elemzésében rejlik.
Az energiaválság közepén mindenkinek fejleszteni kell, ha nem akar lemaradni.
Az energiaárak meredek emelkedése mellett a klímaváltozás elleni harc is a termelési- és energiahatékonyság javítására sarkallja a cégeket.
Már közel sem csak a nagyvállalatok tarthatnak az adathalászoktól vagy a zsarolóvírusoktól: a kisebb cégek és magánszemélyek is könnyen besétálhatnak a csapdába. De hogyan védhetjük ki a hekkertámadást és mik az intő jelek? Mit tegyünk, ha megtörtént a baj? Okos dolog egyedül intézkedni? Ezekről a kérdésekről beszélgettünk Bánszki Zsolttal, a 4iG IT-biztonság üzletág-igazgatójával és Vaspöri Ferenccel, a Invitech kibervédelmi szolgáltatások vezetőjével.
A legmodernebb technológia az emberi génállományból szűri ki a kockázati tényezőket, amivel hatékonyabbá válhat az ellátás, ráadásul az egészségügyi rendszer költségei is komolyan csökkenhetnek.
A hazai cégek, szervezetek több mint 90 százaléka védtelen a kibertámadásokkal szemben!
Podcastunkban Szücs Imre Principle Data Science & Machine Learning mérnökkel a pénzintézetek kapcsán a mesterséges intelligencia szerepéről, a gépi tanulásról, a modernizáció lépésiről, de az etikus hackerekről is beszélgettünk.
Célirányos fejlesztéssel valóban jönni fognak az eredmények, ebben Magyarország vezető informatikai cége is segít a hazai pénzintézeteknek.
A 3D-s szkennelés és modellalkotás nemcsak a felbecsülhetetlen értékű műkincsek kutatásánál, de az iparban is nélkülözhetetlen. Mi történik, ha arrébb kell rakni egy többtonnás gépet vagy újraönteni egy pótolhatatlan alkatrészt, viszont a termelés nem állhat meg? Videós stábunk Magyarország egyik legnagyobb gyárüzemének VR-szobájába is bekukkanthatott. Tartsanak velünk!
Az ipar 4.0 nem egy lehetőség, hanem kulcs a jövőhöz. A digitális gyártásra és folyamattervezési megoldásokra időben áttérő vállalatok őrizhetik meg a versenyképességüket.
A tartalom a 4iG Group megbízásából, a HVG BrandLab produkciójában készült. A cikk létrehozásában a HVG hetilap és a hvg.hu szerkesztősége nem vett részt.