Olyat csinál a BMW, amitől sokkal jobb lesz a motorozás Szénszálas anyagból építik a motor vázát, 40 százalékkal lehet kisebb a súlya.
Egyszerűbben tudnak ezután autópályára hajtani az érdiek és a törökbálintiak Az autósok pénteken vehetik birtokba az M7-M0-s autópálya új törökbálinti csomópontját.
Roger Federer mekkora színész már - videó Roger Ferder a hétszeres Wimbledon-bajnok nem az a figura, akinek bohockodásai nagyon harsányak lennének, de a Mercedes reklámjában az elegancia, amivel rendelkezik tökéletesen alkalmas egy kis ironizálásra is.
Ez a 10 használt autó a favorit a magyar nyugdíjasoknál Ugyanakkora erőhatás esetén egy idősebb embernél kétszer akkora a sérülés kockázata, mint egy fiatalnál.
Jön a Lada Niva utódja, már kép is van róla Az X Code fedőnéven futó autó nagyon jól néz ki, jövő héten be is mutatják a közönségnek.
Elég jól fest a világ legnagyobb Bentley szalonja A mai nappal megnyílt a brit márka legújabb bemutatóterme a Dubaiban.