50 lakás lakói lehetnek mérgesek egy balesetező sofőrre Veresegyházán
Áramszünetet okozott egy villanyoszlopnak hajtó autós Veresegyházán. A sofőr csak könnyebben sérült meg.
Áramszünetet okozott egy villanyoszlopnak hajtó autós Veresegyházán. A sofőr csak könnyebben sérült meg.
Kigördült végre a Honda gyári programját működtető JAS Motorsport olaszországi főhadiszállásáról az a Honda Civic, amellyel Michelisz Norbert indul idén a Túraautó Világbajnokság (WTCC) futamain.
Közel két évig dolgoztak Miskolc, Szolnok és Szekszárd környékén.
A Setra buszokhoz fejlesztett Predictive Powertrain Control (PPC) alkalmazással átlag 9,2 százalékkal csökken a fogyasztás. Újságírók tesztelték.
Csökkenti bruttó 2 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát pénteken a Mol Nyrt., a benziné nem változik - értesült szerdán piaci forrásokból az MTI.
Nem véletlenül működnek sorompók a vasúti átjáróknál, de sajnos gyakran előfordul, hogy ez sem elég a türelmetlen autósok megfékezésére. Itt a legfrissebb példa, egyenesen az Egyesült Államokból.
Nem számít könnyű idényre a Német Túraautó Bajnokságban (DTM) idén bemutatkozó Vitalij Petrov. A patinás széria történetének első orosz versenyzője a Mercedesnél vezet idén, s a hungaroringi tesztelésen elismerte: új szolgálati autójával, a C-osztállyal könnyebb lesz megbarátkoznia, mint a C-Coupé DTM típusjelű versenygéppel.
Háromszintes P+R parkolót nyitott a BKK szerdán a KÖKI Terminál bevásárlóközpontnál. 330 férőhely van itt, az autókat őrzik. Ugyanitt van már egy másik BKK-parkoló is, ott 206 kocsit tudnak fogadni.
A videó alapján jogosan sírják vissza a rajongók a korábbi évek V8, V10 vagy akár V12-es motorjait.
Jófajta vadnyugati stílusban reklámozzák a Subaru új csúcsgépét. Az új Subaru WRX STI trailerében van szexi szőke, talányos idegen, csipetnyi romantika és bevállalós jelentek.
Szekszárd mellett a 6. és a 65. számú főutak találkozásánál, ismertebb nevén a siófoki elágazónál körforgalom lesz.
Bruttó 3 forinttal emelte a gázolaj és 5 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát szerdán a Mol. Az árváltozás után a gázolaj literenkénti ára 423-424 forintra, a benziné 414-415 forintra nőtt.
Hiba csúszott a számításokba az egyik kínai motorosklubnál: a kétkerekű-falka slow-motion videót forgatott az egyik vonulásáról, de közbejött egy nem várt baleset...
Nem csak a személykocsik világában téma az elektromos és a hibridhajtás. A teherszállítás is foglalkozik az üggyel, és van jó pár már munkába fogható tiszta hajtásláncú teherautó.
Fának ütközött egy autó a 84-es főút Sopront elkerülő szakaszán, a sofőr meghalt.
Még csak egy hónapja jár a 2-es villamos Debrecenben, de már a harmadik baleset történt kedden az új vonalon. Most egy terepjáró került valahogy az egyik vadonatúj spanyol jármű útjába, valószínűleg ismét figyelmetlenül vezetett egy sofőr. A Dehir.hu szerint a villamos megkarcolódott, a terepjárónak mindkét oldala megsérült.
A négykerekű márkáknál dolgozó marketingesek nem hagyták ki a mai napot a hülyeségek gyártásában.
Motoros és teherautó karamboloztak Piliscsaba mellett. A kétkerekűt vezető személy belehalt sérüléseibe, a 1104-es utat lezárták, azonban már újra járható.
Az Arrinera Hussaryaért kért 40 millió forintnak megfelelő ár valamivel még kedvezőbb is, mint amit az olasz vetélytárs kér egy hasonló kaliberű autóért.
Kölcsönösen elfogadja ezentúl egymás parkolási engedélyét a Király utca mindkét oldalán a terézvárosi és erzsébetvárosi parkolási cég - közölte az ittlakunk.hu. Ezzel egy régi probléma oldódhat meg.