Valahol már nem kérdezhetik meg, hogy mennyit keresett a munkavállaló korábban! Fizess a piac szerint!
A jövőben tilos megkérdezni az állásinterjún, hogy mennyit is keresett a jelentkező az előző munkahelyén. Legalábbis Massachusetts államban. Mert azt gondolják, hogy a munkáltató a piac alapján fizessen bért és ne abból induljon ki, hogy pár gombbal többet fizet, mint a korábbi munkahely.