Észtek és románok is felújítanák a 3-as metró kocsijait
Összesen hét társaság jelentkezett a budapest 3-as metró kocsijainak korszerűsítésére kiírt tenderre. Románok és észtek is vannak a pályázók között. A régi szovjet szerelvényeket kell majd felújítani a győztesnek. Az Index szerint lehet, hogy a lepukkant kocsik külseje radikálisan megváltozik majd az átépítés után.