Macskaízű mártás mellé egy pofa sör
Mondják, az ember legjobb barátja a kutya. Akkor hogy veszi ki magát, ha mi nyakaljuk a sört, ő meg csak vizet lefetyel?
Mondják, az ember legjobb barátja a kutya. Akkor hogy veszi ki magát, ha mi nyakaljuk a sört, ő meg csak vizet lefetyel?
Manapság szerencsére már hazánkban sem lehet csak úgy elmenni a kerékpáros közösség mellett.
Szerdán a szakmai bizottság is meghallgatta a Miskolci Nemzeti Színház Nonprofit Kft. ügyvezetői posztjára pályázó Kiss Csabát és Koltay Gábort. A testület tagjainak többsége Koltay Gábort támogatta - közölte Miskolc Megyei Jogú Város kulturális osztályának vezetője szerdán.
Bobby Jarzombek a RIOT banda dobosa egy különös dobolási beállással rukkolt elő: néhány cintányért a háta mögé...
A David Hockney: A Bigger Picture című kiállításon a festő észak-angliai Yorkshire megyei szülőföldjének vibráló...
"Gombóc Artúrtól tudjuk, hogy csokoládéból nagyon sokféle létezik.
Egy brit kiadó azt tervezi, hogy új kiadásban megjelenteti Hitler röpiratának, a Mein Kampfnak bizonyos részleteit, kritikai megjegyzésekkel kiegészítve. A könyvre vonatkozó szerzői jogok 2016 január elsejéig azonban a Bajor Pénzügyminisztérium tulajdonát képezik, ahol nem támogatják az ötletet.
Újabb mocsárciprus-fatörzset emeltek be végleges helyére a miskolci Pannon-tenger Múzeumban. A bükkábrányi bányában 2007-ben feltárt és a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Múzeumi Igazgatóság központi épületének konzerváló csarnokában elhelyezett négy mocsárciprusból így már három a végleges helyén várja a múzeum megnyitását.
A legendás római hadvezérnek és politikusnak több rejtegetni valója volt, mint azt eddig gondoltuk.
Néhány napja a Twitteren osztotta meg Lady Gaga afeletti örömét, hogy néhány év alatt 18 millió követője lett.
Nagy figyelmet keltett a minapi Golden Globe-díjátadót követően, hogy legjobb idegen nyelvű film kategóriájában egyaránt versenyben lévő Angelina Jolie és Pedro Almodóvar közös munkáról beszélt. A színésznő azonban még fiatal a spanyol rendező számára - derült ki.
Raphael Saadiq neve nem lesz ismeretlen azok számára, akiket egy kicsit is érdekel a modern soul zene.
Íme, egy kis összefoglaló azoknak, akik nem szeretnének választani télen a jólfésültség és a sapka között.
Kevés olyan szexi popsztár van a piacon jelenleg, mint Rihanna, és az Armani ezzel pontosan tisztában van.
Öt év alatt készítette el egy afgán kalligráfus a világ állítólag legnagyobb Koránját, mintegy jelezve, hogy Afganisztán gazdag kulturális öröksége és hagyományai túlélték az utóbbi harminc év háborúit is. Lapjai vászonból és papírból készültek, borítójához 21 kecske bőrét használták fel.
Miért ilyen kicsi? És miért nem fordul meg?
A Sofa Surfers csapatát először a K&D Sessions maradandó válogatásán hallottuk.
A boraikra büszke franciák ezúttal megadták magukat. Most először fordult elő, hogy minden hazainál jobbnak találták egy külföldi étterem borlap ajánlatát. Nevezetesen a katalán El Celler de Can Roca vívta ki a szakemberek elismerését.
Megérkezik a magyar mozikba A tetovált lány amerikai feldolgozása, kiderül, hogy mit tesz egy magabiztos, harmincas férfi, ha az édesanyja megbetegszik, hogyan szakít szét egy szerelmespárt a hatvanas években a Vörös Hadsereg Frakció, és újabb kis magyar-valóságsztorikkal is szembesülhetünk, ha a popcorn mellé némi fanyarra vágyunk. Filmes ajánlók a hétre.
A most 21 éves ausztrál modell tudhat valamit, hiszen már 2008-ban a Victoria's Secret Fashion Show kifutóján...