Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Ezen a héten a következő könyvekről olvashat ajánlókat: Ingmar Bergman: Sarabande, Yann Martel: Pi élete, Mark Haddon: A kutya különös esete az éjszakában, Sting: Széttört zene, Michel Houellebecq: A csúcson
Európai körútja keretében január 22-én a Budapest Sportarénában is fellép az amerikai R. E. M. együttes, a világ egyik legjelentősebb rockegyüttese – közölte a Showtime koncertiroda.
A szájton szinte mindennel szeretnének foglalkozni, ami a kultúrát érinti: filmmel, színházzal, képzőművészettel, irodalommal, zenével és történelemmel.
A Jenufa Agnes Baltsával és Angela Denokéval, a Parsifal Placido Domingóval vagy a Mesterdalnokok a Bécsi Operaházban soha el nem tűnő boldog emléknyomokat hagynak maguk után. S ehhez az élményhez nem kell más, mint egy szabad nap, egy sál, két euró és némi elszántság.
Kíváncsisággal vegyes fenntartásokkal ültem be a Fahrenheit 9/11 c. film vetítésére. Az író-rendező-producer Michael Moore, az amerikai radikális baloldal fenegyereke. Szeptember 11. után sokáig elbagatellizálta a támadás jelentőségét, csak azt fájlalta, hogy azon a napon szerinte több demokrata pusztult el, mint republikánus.