Kitiltási botrány: helyettesével utazott el a NAV elnöke
A NAV elnökhelyettesével együtt utazott el tegnap nyaralni Vida Ildikó, az adóhatóság elnöke - derül ki az RTL Híradójának felvételéből. Mindketten érintettek lehetnek a korrupciós botrányban, ami miatt nem utazhatnak be az Egyesült Államokba. Szerda hajnalban volta a bécsi reptéren. Az elnökhelyettes titkársága délelőtt negyed 11-kor viszont azt állította a hvg.hu újságírójának: azért nem tudja adni Csillag Dezsőnét, mert az elnökhelyettes kitüntetés-átadó központi ünnepségen van.