Milliárdos veszteség a Blackberrynél
Az egykor vezető infokommunikációs vállalatnak számító Blackberry cég a múlt héten bejelentette, hogy veszteséges volt a második negyedévben, majd pénteken pontos számadatokat tett közzé. A cég szerint a második negyedévben 965 millió dollár vesztesége volt, bevételei 45 százalékos zuhanással 1,6 milliárd dollárra estek.