Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
A héten a Lánchíd átadását ünnepelhetik a budapestiek, de nem ez az egyetlen ikonikus épülete a fővárosnak, amelyik mostanában újult meg. És persze vannak reménytelen esetek, a látszólag örök szellemlétre ítélt palota.
A 2008-as gazdasági válság után a megépítést finanszírozó önkormányzat is csődbe ment, a fürdőt pedig ugyan később rövid időre megnyitották, nem sikerült megmenteni.
Kicsivel több mint két év és több tízmilliárd forint elköltése után végre átadják a Lánchidat a budapestieknek. Végigvettük, honnan indultunk és hova jutottunk.
További átalakításokat tervez a Mammut bevásárlóközpont üzemeltetése, miután néhány nappal ezelőtt ismét öngyilkosság helyszíne lett az épület. Az elmúlt 13 évben heten vetették magukat a mélybe a plázában.
Nem állt meg az árak emelkedése a pesti belvárosban: az előző félévhez képest átlagosan 7%-kal magasabb négyzetméterárat kell fizetnie annak, aki a bérbeadás szempontjából frekventált belvárosi területeken szeretne ingatlant vásárolni.
A fővárosban az átlagos havi albérleti díjak meghaladják a 200 ezer forintot, erre rakódnak rá a közüzemi számlák és a kaució is. Utóbbi most 2-3 havi bérleti díjnak felel meg – közölték a felvételi ponthatárok szerdai kihirdetésével induló albérletpiaci főszezonról az MTI által megkérdezett ingatlanpiaci szakértők.