Kihívások és lehetőségek – mire számítanak az európai vállalkozások?
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Sarokcsiszolóval belevágott egy műanyag gázvezetékbe egy munkás péntek délelőtt Pécsen, ennek következtében a gáz...
Sarokcsiszolóval belevágott egy műanyag gázvezetékbe egy munkás péntek délelőtt Pécsen, ennek következtében a gáz másfél méteres lánggal égett; egy ember könnyebben megsérült.
A baleset a pécsi Hungária utcában történt, egy udvarban. A Baranya Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság ügyelete arról tájékoztatta az MTI-t, hogy karbantartási munkák során egy dolgozó sarokcsiszolóval vágott bele egy kétcolos műanyag gázcsőbe. A pécsi mentők ügyeletén elmondták, hogy egy ember könnyebb hámsérüléseket szerzett, őt a helyszínen ellátták. A baleset miatt rövid időre három embernek el kellett hagynia a lakását. A szolgáltató rövid időn belül elhárította a hibát. Az udvarban továbbra is el van zárva a gáz, ez összesen hat fogyasztót érint.
Összességében pozitív növekedési kilátásokról számoltak be az európai vállalkozások az Eurobarométer friss felmérése szerint.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
Főszabály szerint a munkabért forintban kell fizetni. Vannak azonban kivételek, amely esetekben ettől el lehet térni.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
Felvesz a kamera, amikor valami kínos dolgot művelük, majd még fel is kap az internet. A Coldplay-koncerten lebukó vezérigazgató története jól példázza, hogyan változhat meg valakinek egyik napról a másikra az élete a kéretlen nyilvánosság hatására. Milyen nagy lebukásokról tudunk még? Mit tehet az ember, ha lebénítja a jumbo screen, még akkor is, ha nem jár tilosban?
Megtudtuk: az átláthatóságinak mondott törvény vitáját a frakciónak le kell folytatnia.
Érezni-e a Fidesz zuhanását a híres erdélyi fesztiválon?
Bekapcsolt a kármentő üzemmód.
Az utolsó negyedben úszott el az esély a győzelemre.
Az Újpest ezzel szemben fittyet hány az ötmagyaros szabályra. Kezdődik az NB I.