ORFK: több mint 12 ezren érkeztek csütörtökön Ukrajnából
Az ukrán-magyar határszakaszon 6666 ember lépett be.
Az ukrán-magyar határszakaszon 6666 ember lépett be.
A csaknem egy évvel ezelőtti kinevezés most jelent meg a Magyar Közlönyben.
Országos listát nem tudtak állítani, de legalább egy egyéni jelölttel nekifutottak a választásnak – hét ilyen párt, pártszövetség volt, némelyik a saját túlélése érdekében indított csak el egyetlen jelöltet április 3-án. A pártok 58 egyéni jelöltje összesen 11051 szavazatot szedett össze – egyenként többségében jóval kevesebbet, mint ahány ajánlást gyűjtöttek. Volt, aki 624 voksot kapott, és volt, aki csak 56-ot.
A politikus Lánczi Tamás vendége volt az M1, 48 perc című műsorában.
A hódmezővásárhelyi képviselő a helyi Rádió 7-nek adott interjújában azt mondta, a választók piros lapot mutattak a baloldali pártoknak, és hogy „Vásárhely nem lehet Márki-Zay kampányirodája".
A Momentum elnöke hét pontban szedte össze az ellenzék jövőjével kapcsolatos gondolatait. Mint írta: az ellenzéki oldalon útkeresés helyett sokkal inkább azok a régi politikai reflexek tűnnek érvényesülni, amelyek a mostani bukáshoz is vezettek.
A frissen parlamentbe került szélsőjobboldali párt elnöke évek óta haknizik a szibériai bérrabtartás ötletével, ami már korábban is felmerült a magyar történelem folyamán, ám akkor sem lett belőle semmi.
A jobboldali Magyar Krónika című lap főmunkatársa, aki újabban a köztévét bírálja annak elfogultsága miatt, a 90-es években még üzletvitelszerűen kereskedett történelmi tényeket eltagadó filmekkel.
Egy 25 éves férfi azért gurult be, mert a volt párja közölte: nem kezdi vele újra.
Van néhány meglepetés a taktikaiszavazas.hu térképe szerint.
A település honlapjának aloldalára került fel egy minimum ízléstelen „vicc”.
A Republikon által vizsgált városok közül mindössze Dunaújvárosban tudta megtartani előnyét az ellenzék.
A Jobbik nyár elején tart tisztújítást, de Stummer még nem döntött, elindul-e Jakab Péter kihívójaként.
Kárpátalján készült riportunkból kiderül, hogyan látják a saját helyzetüket azok, akikre a magyar hatalom sokszor politikai eszközként, az ukrán szélsőségek pedig pofozózsákként tekintenek. Kárpátalja kormányzóját pedig kérdeztük arról is, mi lesz azokkal a magyar katonakorú férfiakkal, akik nem várták meg, amíg behívják őket, hanem elhagyták az országot. Riport Kárpátaljáról.