Újra Mr. Gay Hungary gála, nyolc versenyzővel

Ismét Magyarország legszebb meleg férfija címért versenyeznek a pénteki a Mr. Gay Hungary 2007 gálán a Moulin Rouge-ban Budapesten.

  • MTI MTI
Újra Mr. Gay Hungary gála, nyolc versenyzővel

A harmadik alkalommal megrendezendő megmérettetésen a döntőbe jutott nyolc jelentkező közül választják ki Magyarország legszebb meleg férfiját a közönség soraiban helyet foglalók és az sms-ben érkező szavazatok alapján. A gála házigazdái Palotás Petra műsorvezető és Nicole, a Club Bohemian Alibi transzvesztita dívája lesznek.

A válogatás már hónapokkal ezelőtt elkezdődött: az idei döntős csapat összetételét mintegy hatvan jelentkező közül felerészt a közönség sms-ei, felerészt a zsűri szavazatai alapján határozták meg.

A tavalyi verseny győztesét, Gyöngyösi Nándort nemcsak Magyarország, hanem Európa legszebb meleg fiújának is választották, és a Palm Springs-i világversenyen közönségdíjat is kapott.