Videón, ahogy Orbán megpróbálja kirángatni a táblát Hadházy kezéből

Az egyik képviselő zászlóval sietett a miniszterelnök segítségére.

  • hvg.hu hvg.hu
Videón, ahogy Orbán megpróbálja kirángatni a táblát Hadházy kezéből

"Stop propaganda, stop korrupció", illetve "Muszáj hazudnia, mert túl sokat lopott" feliratú táblákat tartott Orbán Viktor felszólalása közben a pulpitus elé Hadházy Ákos független képviselő. Orbán nem látta, mi van a táblán, azonban egy ponton megpróbálta fölülről kirántani a kezéből.

Ez nem sikerült neki, Orbán segítségére sietett több képviselő - parlamentben lévő tudósítónk szerint köztük volt Kerényi János, Bíró Márk, így végül sikerült kicsavarni Hadházy kezéből a táblát, amellyel Bíró Márk vonult ki dühösen. Eközben az egyikük - ha jól láttuk, Font Sándor - egy nemzeti színű zászlóval próbálja takarni Hadházy tábláját.

További részletek parlamenti tudósításunkban.

Titokban kipróbálta a sóskúti akkufeldolgozót az Andrada: ömlött a fekete por

Titokban kipróbálta a sóskúti akkufeldolgozót az Andrada: ömlött a fekete por

Bár hivatalos próbaüzemről szó sem lehetett a szlovén Andrada akkuhulladék-hasznosító üzemében, a sóskúti telephelyen már tavaly nyáron bekapcsolták teszt jelleggel a nagy nehézségek árán összeszerelt gépsort. A birtokunkba került fotók és videók, valamint belső források elmondása alapján a próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.