Meghalt egy ember a Hajógyári szigeten, amikor kigyulladt egy viskó
A helyszínen egy holttestet találtak.
A helyszínen egy holttestet találtak.
Szabó Gábor január 1-jétől irányítja az intézetet.
Az egyeztetésre megküldött szövegnél egy enyhébb változatú színháztörvény javaslat került a parlament elé, ebbe kapaszkodnak a kormánypárti politikusok. L. Simon László szerint komolytalan arról vitázni, ami benne sincs a jelenlegi tervezetben. A KDNP-s Nacsa Lőrinc pedig azzal jött, lehet, az eredeti javaslatot egy referens állította össze, az nem a kormány álláspontja.
Hadházy Ákos arról kapott határozatot, hogy egyesítették a feljelentéseket a nyomozás során.
Az ellenzéki pártok azért kaptak hajba, mert a kerületben újra választást kell tartani.
Az „egyes eljárások egyszerűsítése és elektronizálása érdekében szükséges” salátatörvényben szavazta meg a rendőrségi törvény módosítását, amelynek értelmében igen.
A Mi Hazánk Mozgalom is indít jelöltet a győri polgármesterválasztáson, a párt színeiben Géber József lenne Borkai Zsolt utódja. Vele együtt így már öten indulnak a januári megmérettetésen.
A balatonalmádi kihelyezett frakcióülést számlázta ki a Hunguest Hotels a Fidesznek.
Több mint 400 gyerek és 30 pedagógus fagyoskodik a Pest megyei intézményben.
Jelentősen szűkítette az ellenzék mozgásterét a Fidesz a most elfogadott törvény- illetve házszabálymódosítással, pontokba szedtük a fő változásokat.
Amikor a hivataluk és tisztségük nevét kellett kimondaniuk az eskütétel során, az nem ment zökkenőmentesen. Ezt már Orbán sem bírta faarccal.
Azonnali kérdéseket kapott Orbán Viktor miniszterelnök a parlamentben. Egy LMP-s kérdésről Süsü jutott a miniszterelnök eszébe.
Előtte Áder János köztársasági elnök fizetésemelését megszavazta a Ház. Baki történhetett.
Elfogadta a bíróság kedden az ügyészség indítványát: bűnügyi felügyelet vár a Kun-Mediátor Kft. egykori vezetőjére.
Péterffy Attila polgármester bizalma megrendült Szentgyörgyi Dávidban, akinek már meg is választották az utódát.
A következő kilenc évben Senyei György Barna az Országos Bírósági Hivatal elnöke.
Kár, hogy a testületnek Magyarország is a tagja.
Gránitszilárdságú.
A kormánypártok először megüzenték, majd meg is szavazták, hogy az ellenzéknek kuss a neve. A parlament keddi ülésén módosították a Házszabályt és az Országgyűlés működését és a képviselők jogállását érintő törvényeket. Innentől sokkal nehezebb lesz az ellenzéki politikusoknak a parlamenti patkóban.