Hazahozták Kisbandit
Már több mint egy hete Magyarországon van az alvilág pénztárosának is nevezett, korábban csalás miatt körözött Lakatos András – értesült a Pesti Srácok.
Már több mint egy hete Magyarországon van az alvilág pénztárosának is nevezett, korábban csalás miatt körözött Lakatos András – értesült a Pesti Srácok.
11 településen összesen 12 állatkert várja az érdeklődőket augusztus 26-án.
Hogyan maradhat pályázat nélkül a helyén a régi igazgató, mikor más nyert - erre a kérdésre várt választ a Tanítanék Mozgalom. A tárca megkeresésünkre közölte, minden jogszerűen történt.
A Tarlós Istvánnal folyton konfliktusba keveredő Vitézy ezúttal a metrók menetrendjén változtatna.
Egy fegyverutánzatot fogott a lakását átkutató rendőrökre egy keszthelyi nő, aki a lefegyverzése közben meg is sebesült - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A béremelésre 19,2 milliárd forint pluszforrást biztosít a költségvetés.
A legmagasabb nappali hőmérséklet csütörtökön 23 és 28 fok között várható.
A XXI. század legelejejének fontos magyar digitális fóruma adja most fel, miután a közösségi média megadta neki a kegyelemdöfést.
Egyszerűen odaragasztott egy 1-est a kilométerdíj elé. Az ellenőrök már kifejezetten őt keresték, mikor kimentek a helyszínre. A hiénák továbbra is tobzódnak a fővárosban.
A kora tavaszi kopaszos-népszavazásos ügyben a rendőrség furcsán értelmezte a feljelentést, Nyakó nem is emelhet panaszt a megszüntetés miatt.
A korlátozások több forgalmas útszakaszt, a rakpartokat és több hidat is érintenek.
Mennyi volt a napidíj, mennyit költöttek reprezentációra - egészen aprólékosan megismerheti Orbán Viktor miniszterelnök és delegációjának külföldi útjait.
A párt szerint a miniszter feltalálta a "meleg vizet", hogy közpénz-milliókat tehessen zsebre.
Schiffer András Eörsi Mátyást azért nem jelölné egy nemzetközi szervezet főtitkárának, mert a 80-as évek végén egy volt ávós kihallgatótiszt volt a munkatársa. Eörsi korábban az nyilatkozta, csak később jött tisztába üzlettársa múltjával, és nem tudott dönteni abban, mi lenne a jó reakció. A volt ávós tiszt által írt jelentések egyértelműek: ő maga is részt vett a kínvallatásokban.
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a rendőrségi adatok birtokában indít eljárást az ír utasát megverő taxis ellen.
Megdobta az egyik mozdony szélvédőjét egy kővel egy fiú a kónyi vasútállomáson, az üveg betört és megsérült a mozdonyvezető – erősítette meg a Győr-Moson-Sopron megyei rendőrség az iho.hu közlekedési portál információját. Az eset még augusztus 12-én történt, a fiút azóta elfogták.
A női vízilabda válogatottnak nem sikerült feledtetheti a férfi csapat kiesését, nagyon nehéz meccsük volt és tudtak nyerni a USA ellen. Pars Krisztián jól kezdte szereplését kalapácsvetésben, a fináléba jutott. Kajak-kenuban a már Rióban is aranyat szerző Kozák Danuta egyesben is simán lépett tovább a döntőbe. Kövesse velünk az olimpiát percről percre tudósításunkban!
Egy kutatás szerint a tanévkezdés a legtöbb család számára nagy anyagi teher.
A 4-es főutat lezárták egy súlyos baleset miatt Kabánál. A személyautó utasai közül ketten a roncsba szorultak, a helyszínre mentőhelikoptert küldtek, és egy kisbabát ápolnak - közölte a katasztrófavédelem. Háromnegyed 1 körül indult meg félpályán a forgalom.
Az önkormányzati köztisztviselők 2008 óta nem részesültek illetményemelésben, az illetményalap továbbra is 38 650 forint. Szeptember 14-ére egész napos sztrájkot hirdetett a Magyar Köztisztviselők, Közalkalmazottak és Közszolgálati Dolgozók Szakszervezete. A hangulatból azt érzékelik, hogy ezúttal többen szüntetik be a munkát, mint júniusban.