Hetesekkel bukta el a BL-döntőt a Veszprém
2015 után játszott újra BL-döntőt a Veszprém férfi kézilabda csapata. Az ellenfél ezúttal lengyel Kielce volt, akik szintén első BL-győzelmükre készültek. A tét az volt, hogy 1982 után újra magyar csapat lesz-e Európa legjobbja. A rendes játékidőben 9 gólnyi hátrányt dolgozott le a Kielce, így hosszabbítás következett, ahol végül 35-35 lett a végeredmény, így jöhettek a hetesdobások. Az idegek küzdelmét a lengyelek bírták jobban, sorozatban másodszor vesztett döntőt a Veszprém.