Pár ezer forint az egész: Magyarországon is elérhetővé vált a Google virtuális valósága
Ha már van egy okostelefonja, márpedig egyre többeknek van, akkor pár ezer forintért most már magyar nyelvű virtuális valóságot is vehet magának a mobilhoz.
Ha már van egy okostelefonja, márpedig egyre többeknek van, akkor pár ezer forintért most már magyar nyelvű virtuális valóságot is vehet magának a mobilhoz.
Az egyik LG modell tulajdonosai próbálhatják ki az elsők között az új Android képességeit.
A Toshiba most bejelentett hibridje egy Surface-klón azoknak, akik szeretnek papírra írogatni.
Új elméletet dolgoztak ki vlagyivosztoki tudósok a dinoszauruszok kihalásának magyarázatára: szerintük a földi gravitáció növekedése idézte elő pusztulásukat.
Napra pontosan huszonöt éve vetette meg a lábát a frissen demokratizálódott Magyarországon a mobiltelefónia. Akkor még nagyon nem hét számjegyből álltak a mobilszámok, a telefongyártók nem grammokban, hanem kilókban versenyeztek. Fizetni viszont majdnem ugyanannyit kell a mai high-end csúcstelefonokért is, mint akkor a téglakategóriába tartozó bármelyikért.
233 ezer forint egy középkategóriás androidos telefonért? Lehet, hogy lesznek, akiknek megér ennyit, ugyanis igazi titoktartást ígérő készülékről van szó.
A környezetet kímélő és károsító életet egy elgondolkodtató videóban mutatják be ezen az interaktív oldalon. Az egér mozgatásával összehasonlíthatjuk, hogy 30 év múlva mi vár ránk, ha fenntartható világ kialakítására törekszünk, és mi lesz, ha mégsem így történik.
A területen szerzett eddigi legőrültebb élményének nevezte a Facebook alapítója azt, hogy virtuális valóságban pingpongozhatott.
A Nexus 5-éhez hasonló specifikációkkal rendelkezik egy új Xiaomi-telefon, azonban sokkal kevesebbe kerül annál.
Külön aloldalt szentel a Facebook a feltöltött videóknak, és csupa olyan funkcióval szolgál, amelyekkel a YouTube nagyon komoly riválisa lehet.
Átrendeződni látszik a közösségi média világa, ugyan továbbra is a Facebook vezet, azonban a vizualitásra építő oldalak egyre nagyobb teret nyernek – derült ki a KutatóCentrum legfrissebb Web2.0 Reportjából. A legaktívabb a Facebook közönsége, a legpasszívabbak a Twitter-felhasználók. A legidősebb közönsége a Google+-nak van, míg az Instagram, Viber és Snapchat egyértelműen a fiatalok közege.
Az idei év egyik legkevésbé drámai biztonsági frissítőcsomagját adta ki a Windowsokhoz a Microsoft, de a pakk még így is hat egységből áll, melyek közül három kritikus besorolású biztonsági hibákat javít.
Egy 125 millió éves emlős kövületére bukkantak paleontológusok Spanyolországban, ez a legrégebbi fosszília, amely felfedi a haj szerkezetét és egy emlős állat belső szerveit. A lelet 60 millió évvel korábbi, mint az eddig feltárt hasonló maradványok.
Nem csak lájkolhatja és kommentelheti, de le is töltheti azokat a fotókat és videókat, amelyek megtetszenek az Instagramon. Csak ezt az alkalmazást kell hozzá ingyen beszereznie, onnantól minden letöltés 3 kattintás.
17 év nagy idő, főleg a számítástechnikában, ennek ellenére megdöbbentő a különbség két Apple-modell között.
A fogyáshoz elengedhetetlen a rendszeres testmozgás, és éppen ebben segíthet az alábbi app.
A rák ellen is hatásos fegyver lehet az az új dán szer, amelyet malária elleni vakcina kutatása közben felfedezett fehérjéből fejlesztettek ki a Koppenhágai Egyetem tudósai. Négy éven belül szeretnék elvégezni a szer klinikai tesztjeit is.
Exkluzív tartalmakkal és elég ütős külsővel rendelkezik a HP új laptopja, amelyet kívül-belül a Star Wars-rajongók igényeire szabtak. Darth Vader fontos szerepet kap a megjelenésében, de a lézerkard és R2-D2 hangja is.
Megváltoztatta a Sony a vízálló telefonjaival kapcsolatos álláspontját: ne tegyük vízbe őket.
Az egyébként láthatatlan radioaktív sugárzás egyik formáját láthatóvá tették egy laboratóriumban, ehhez csak egy lehűtött ködkamrába kellett uránt tenniük. Az eredményt videóra vették.