Konkrét megoldásokat vár startupversenyén az OTP, a legjobbakat be is vezeti
 

Konkrét megoldásokat vár startupversenyén az OTP, a legjobbakat be is vezeti

Ötödik alkalommal indult el az OTP Startup Booster Program, melynek keretében a bank az üzleti igények feltérképezésétől egészen a megoldás éles bevezetéséig kíséri a kiválasztott startupokat. A vállalat ezúttal is célorientált, üzleti fókuszú együttműködést, pilot projekteket tervez megvalósítani a sikeres pályázókkal. A már validált termékkel rendelkező, vagy intenzív növekedési fázisban lévő startupok jelentkezését április 11-ig várja a hitelintézet.

hvg.hu hvg.hu













Találtak egy tízkarú őspolipot
 

Találtak egy tízkarú őspolipot

A mai polipok legősibb ismert, már a dinoszauruszok kora előtt is élő rokonát fedezték fel egy kanadai múzeum fosszíliagyűjteményében. Joe Biden amerikai elnökről nevezték el.

MTI MTI


Chip alig van, szájkarate annál inkább: ki a legnagyobb chipgyártó?
 

Chip alig van, szájkarate annál inkább: ki a legnagyobb chipgyártó?

A tajvani MediaTek korábban alulértékelt szereplő volt az okostelefonos lapkakészletek piacán. 2021-ben viszont megtört a jég, olyannyira, hogy cég végül letaszította a trónról a toronymagasan vezető Qualcommot a cég hazai piacán, az Egyesült Államokban. A Qualcomm azonban vitatja ezt.

hvg.hu hvg.hu