Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
A princetoni jogászprofesszor az új magyar nemzetbiztonsági törvényről fejtette ki véleményét a New York Times Krugman-blogján. Szerinte a törvénnyel bármilyen kompromittáló adatot meg tud szerezni a kormány.
Az Orbán-rendszer természete című, hatrészes elemzéssorozatot ír az Origo.hu véleményoldalára, a Komment.hu-ra Tölgyessy Péter. Az egykori SZDSZ-pártelnök, majd fideszes képviselő két és fél év hallgatás után jelentkezik ismét.
A kritikák szerint romokban az amerikai jogállamiság, miután kiderült, hogy az amerikai titkosszolgálatok még a korábban sejtettnél is többet tudhatnak meg a telefonbeszélgetéseinkről vagy internetes szokásainkról. Tényleg csak a parkolóőrökben lehet bízni?
A cseh-szlovák-lengyel-magyar együttműködés (V4) ennek a romantikus 90-es évekbeli gondolatnak a velünk élő relikviája. Létezésének se értelme, se különösebb haszna nincsen.
Miért reklámozza a japán miniszterelnök az atomenergiát a magyaroknak? – teszi föl a kérdést a Greenpeace japán igazgatója abból az alkalomból, hogy Shenzo Abe japán miniszterelnök az atomenergiát népszerűsítendő, megtisztelő látogatást tett a Visegrádi négyek találkozóján.
Ezek az emberek, akik sokak reménye szerint vezetőink lesznek majd, nem fognak megváltozni. Én azt szeretném, ha éppen ezért nem is ők vezetnének minket.
Európai és amerikai publicisták az éleződő szíriai polgárháborúról, a török megmozdulásokról, a görög közmédiáról és egy különös zöld-náci összhangról.
A Fővárosi Törvényszék május második felében hiánypótlásra visszaadta a hivatalos nevén Együtt 2014 Választói Szövetség Párt bejegyzési kérelmét. A bíróság ugyan a harmincnapos törvényi határidőt jelentősen túllépve majd hetven nap után bocsátotta ki a végzését, maga a döntés azonban (noha egyes elemei jogilag vitathatóak) belül van a jogállami kereteken.
Bajnai és pártja egyelőre alulról sem súrolja az épp általuk felállított mércét, és ez az ellenzéki áttörés leglényegibb akadálya. Nem az MSZP, nem Gyurcsány, nem Orbán, nem a Bilderberg-csoport.