Őzriadót fújt a rendőrség az M5-ösön
A vadháló és a leállósáv közötti területen őz sétált csütörtökön kora este az M5-ös Szeged felé vezető oldalán, a 18-as kilométernél. A rendőrség figyelmeztette az autósokat.
A vadháló és a leállósáv közötti területen őz sétált csütörtökön kora este az M5-ös Szeged felé vezető oldalán, a 18-as kilométernél. A rendőrség figyelmeztette az autósokat.
Norbi az idei fejlesztésekről, a bajnokesélyes riválisokról és a babaszobáról is megosztotta velünk gondolatait.
Kétszer négy nap alatt sokkal többet megtudtak, mint amennyit megmutattak az idei új specifikációk szerint épített autóikról a Forma-1-es csapatok. De akkor mégis mire számítsunk vasárnap Melbourne-ben?
Több dimenziós korszakváltással indul vasárnap az új szezon. Tényleg érdemes-e komoly változásokban reménykedni?
Több évtizedes diktatúra után ígér kollektív döntéshozatalt a Forma–1 új tulajdonosa. Az amerikai Liberty Media a tengerentúlon megszokott szórakoztatóipari termékké alakítaná át a trónfosztott Bernie Ecclestone által épített globális, száguldó cirkuszt. Rajt: most hétvégén.
Ketchupot és tejszínhabot kentek egy Suzukira szerdán a győri Repce utcában, post-itekkel is teleragasztották a jobb sorsra érdemes autót. A fotó készítője szerint fiatal lányok intézték el a kocsit.
Magát az autót ugyan nem lopták el, de lényegében minden fontosabb alkatrészét meglovasították.
A McLaren végre elejtett néhány információmorzsát az érkezőben lévő abszolút felsőkategóriás sportkocsijával kapcsolatban.
Alig négy évvel a bemutatkozása és persze az összes 499 darab – pontosabban 500 – azonnali eladása után, rakétasebességgel mennek az alig használt LaFerrarik árai.
Rengeteg autós indul el úgy a kocsijával, hogy nem veszi észre, behúzva maradt a kéziféke. Nem véletlenül mondják, hogy ez nem tesz jót az autónak.
A sofőr inkább kiszállt, és hasznosan ütötte el az idejét, ahelyett, hogy a pesti dugó kellős közepén ücsörögjön.
Egy Pagani Huayra nem játékszer, a parkoló fiú pedig posztjának teljes felelőssége alapján cselekedett.
Az elektromos motorok a jelek szerint a sportos prémiumautók piacán is gőzerővel törnek előre.