Kell-e ennünk háromszor egy nap?
Elég-e egyszer enni naponta? Tényleg olyan fontos a reggeli? És van-e ideális időpontja az étkezéseknek?
Elég-e egyszer enni naponta? Tényleg olyan fontos a reggeli? És van-e ideális időpontja az étkezéseknek?
Reggelizni vagy nem reggelizni? Az egyik tábor szerint a nap legfontosabb étkezéséről van szó, amit a szervezetünkkel szembeni vétek kihagyni, a másik oldalon viszont legalább ilyen hangosan érvelnek azok, akik szerint az étkezések számának csökkentésével kevesebbet eszünk, így jobban kordában tudjuk tartani a bevitt kalóriákat és a testsúlyunkat.
Csak bedobjuk a pirítóba, megvárjuk, amíg az magától kidobja, megkenjük vajjal, és kész a reggeli. Nem véletlen, hogy a szeletelt toastkenyér meghódította a világot, sokkal régebben, mint gondolnánk. Ezen a héten a bolti lapkenyérrel kísérleteztünk, és közben megpróbáltuk kideríteni, miért hívják toastnak a koccintást.
Egy ausztrál kutatásban megvizsgálták, hogy a reggel elfogyasztott ételek milyen hatással vannak a gyerekek iskolai motiváltságára és eredményeire.
A polgármester úgy tudja, annak, aki átvitte az ételt, a kezébe kerülhetett egy fel nem címkézett mosóporos zacskó, és azt hitte, hogy az porcukor.
A kicsik azonnal kiköpték az ételt, így szerencsére nem történt nagyobb baj.
A legismertebb gyártó inkább a müzliszeletekkel próbálkozik.
Az eset a gasztroenterológiai osztályon történt. Az intézmény megerősítette, hogy érkezett bejelentés és folyik vizsgálat.
Evéssel támogatják a chicagói rendőrséget a város polgárai, és nem is először. Ezúttal védőmellények árát reggelizték össze.
Rohamosan megnőtt az otthon reggelizők aránya, emelkednek az eladások.
Kétszer annyi kalóriát égethet el, ezzel megelőzheti az elhízást és a magas vércukorszintet az, aki nagy vacsora helyett reggelire eszik többet – derítették ki német kutatók.
Vajon milyen íze van a gyapjútojásnak?
Azok a diákok, akik általában nem reggeliznek, rosszabbul teljesítenek az érettségin, mint azok, akik rendesen megeszik a reggelijüket – erre az eredményre jutott egy brit kutatás.
Gulyás Gergellyel együtt. Virsli és zsömle volt a menü.
Szerinte az sem elég erős érv, hogy a férfiak félnek a látványtól.
Az eseményen persze üvegfal választotta el a főemlősöket a vendégektől.
A Bloomberg számolta ki az indexet a tavaly év végi árakra alapozva.
Szaúd-Arábiában kétszer is meg kell gondolni, kivel ül egy asztalhoz az ember.
A dietetikus szerint így nincs meg a szükséges energialöket, és nehéz jól teljesíteni az iskolában.