"Sólyom László el akar pusztítani mindnyájunkat" – durva következtetésre jutottak a Reális Zöldek
Sólyom Lászlónak évtizedes bűnöket rótt fel a Reális Zöldek Klub a volt köztársasági elnök paksi bővítést bíráló előadása miatt. Sólyom egy személyben elzárta a víztől Magyarországot, és most a fénytől is meg akar fosztani minket, sőt mindannyiunkat el akar pusztítani – írta a klub elnöke.