Változhatnak a második görög mentőcsomag feltételei
 

Változhatnak a második görög mentőcsomag feltételei

Meglepő volna, ha megváltoznának a feltételek az első görög mentőcsomag újabb részletének kifizetéséhez, nem lenne ugyanakkor meglepő az, ha a július 21-én elfogadott második mentőcsomag kritériumrendszerén módosítanának - mondta Wolfgang Schäuble, Németország pénzügyminisztere a Nemzetközi Valutaalap (IMF) és a Világbank-csoport éves rendes közgyűlésén tartott pénteki sajtótájékoztatón Washingtonban.

MTI MTI

Mol-ügy: vádat emeltek a volt horvát kormányfő ellen
 

Mol-ügy: vádat emeltek a volt horvát kormányfő ellen

Hivatalosan is vádat emelt a horvát ügyészség Ivo Sanader volt kormányfő ellen a Molt és a horvát INA olajtársaságot is érintő megvesztegetési ügyben – jelentette a Reuters. A zágrábi ügyészség közleménye szerint Sanader 10 millió eurót fogadott el a Moltól azért, hogy a magyar vállalatot domináns pozícióhoz segítse az INA-ban.

hvg.hu/MTI hvg.hu/MTI

Távozhat a tőzsdéről az egyik magyar cég
 

Távozhat a tőzsdéről az egyik magyar cég

A részvények tőzsdei kivezetéséről dönthetnek a Székesfehérvári Hűtőipari Nyrt. (Fevita) tulajdonosai a 2011. október 25-re összehívott rendkívüli közgyűlésen – jelent meg az erről szól hirdetmény pénteken a Budapesti Értéktőzsde honlapján.

MTI MTI