Eva: a tervezett bevétel 99 százaléka folyt be
 

Eva: a tervezett bevétel 99 százaléka folyt be

Az egyszerűsített vállalkozói adóból (eva) a 2008-ra előirányzott bevétel 99 százaléka, 166,5 milliárd forint folyt be tavaly, áll a tavalyi államháztartási mérlegben, amelyet a Pénzügyminisztérium publikált.

MTI MTI

Malév: orosz banktulajdonos, üzemeltetés az Aeroflottal
 

Malév: orosz banktulajdonos, üzemeltetés az Aeroflottal

A Malév közvetett tulajdonosa az orosz állami Vnyesekonombank lesz, az üzemeltelés pedig az Aeroflottal partnerségben történik - jelentette be Veres János pénzügyminiszter és Viktor Zubkov orosz első miniszterelnök-helyettes a magyar-orosz gazdasági együttműködési kormányközi bizottság társelnöki találkozóját követően.

MTI MTI

Mi lesz, ha ismét elzárják a gázcsapot?
 

Mi lesz, ha ismét elzárják a gázcsapot?

Zsuga János, az FGSZ Földgázszállító Zrt. vezérigazgatója szerint új világ köszönt az európai, benne pedig a magyar gázellátásra, mert amit korábban elképzelhetetlennek tartottak, azzal mostantól kezdve számolniuk kell.

MTI MTI