Házkutatást tartottak a pedagógiai asszisztensnél, aki arról beszélt, hogy 15 éves fiú a szeretője
A férfitól adathordozókat, telefont és számítógépet vittek el.
A férfitól adathordozókat, telefont és számítógépet vittek el.
A béremelés január elsejétől érvényes.
Az előválasztáson alulmaradt DK-s politikus annak idején letagadta az offshore-kapcsolatait, ezért a Momentum szerint nincs helye a parlamentben. A DK-elnök Gyurcsány Ferenc felháborodott ezen.
Hogyan jutottunk oda, hogy a kitörés napja nem egy elenyésző politikai kisebbség félresöpörhető (esetleg betiltott) megemlékezése, hanem egy olyan éves jelenség, amely most már militáns résztvevők mellett militáns ellentüntetőket is vonz külföldről? A magyarországi radikalizmus hosszú utat tett meg az elmúlt két évtizedben, a meghatározó arcai mégis ugyanazok maradtak: Toroczkai László, és akárhogy is nézzük, Orbán Viktor. Rövid történeti összefoglaló arról, hogyan kerültek a politikai szélsőségek fősodorba Magyarországon, vendégünk Hunyadi Bulcsú, a Political Capital munkatársa.
Néhány bekezdéses hírecskékben emlékezik meg a kormánysajtó arról, hogy megkezdődött az utóbbi évek legsúlyosabb korrupciós botrányának bírósági eljárása. Már ha egyáltalán megírja, mert a fideszes média túlnyomó része egyszerűen elhallgatja.
Ügyelete közben, gyógyszer-túladagolással próbált végezni az anyjával.
Úgy látszik, a Schadl–Völner-ügyben a védelem még az előkészítő ülést is "elhúzná".
A néprajzkutató különösen sokat szenvedett és esélye sem volt a védekezésre.
Közel nyolc évig bujkált a hatóságok elől, néhány napja viszont hazahozták.
Orbán Viktor kormányzásának legújabb idénye úgy kezdődik, ahogy az előző abbamaradt: látható stratégia nélkül menedzselik a felmerülő ügyeket, az elégedetlenséget pedig sorosozással, gyurcsányozással kezelik. Az viszont zavart okoz, hogy Brüsszel beleállt a küzdelembe.
M.V. a korrupciós ügy egyik vádlottja, milliókat szállított Schadl megbízására. Útjairól pedig gondos naplót vezetett.
Hosszú idő után a bíróságon, vádlottként találkozott újra egymással a korrupcióval gyanúsított exállamtitkár, Völner Pál és a végrehajtói kar még mindig hivatalban lévő elnöke, Schadl György. Elkezdték az előkészítő ülést, de jövő héten folytatják, akkor majd a fő vádlottaknak is nyilatkozniuk kell arról, elismerik-e a bűnösségüket. Olvassa vissza az előkészítő ülés első napjának tudósítását a hvg.hu-n!
Az idős nő állítja: nem tudja, mit akart tőle az ajtaját szétverő férfi.
Február 19-én egy ismeretlen magyar nyert. Aztán nem vette fel a nyereményt.
A MOK helyi szervezetének elnöke szerint csak Győrben 61 orvos kapott beosztást – a dolog szépséghibája, hogy közülük többen nem szerződtek le arra, hogy az új rendszerben ügyeljenek.
A tűzoltóknak már sikerült megfékezniük a lángokat, de ehhez három vízsugár kellett.
A kilencvenes években autókat lopott, egy zsarolási ügyben ismert szerb gengszterrel együtt került a rendőrség látókörébe a Völner–Schadl-ügy egyik vádlottja, akit pár éve sikkasztás miatt ítélték el, de nem kellett börtönbe vonulnia, felfüggesztettel megúszta. R. Róbert az a férfi, akit Schadl a "gazdájának" nevezett, és aki a vádirat szerint kétszázezer dolláros “váltságdíjat” csalt ki az ügy egy másik vádlottjából, miután elhitette vele, hogy Ukrajnában csecsenek elrabolták.
A baleset Iszkaszentgyörgynél történt a 8202-es úton.